Öne Çıkanlar Şehir Hastanesinde Mesai Dışı Poliklinik Hizmeti Durduruldu Adıgüzel ve Karabulut Ailelerinin Mutlu Günü Av Sezonu Sona Erdi Kadınlar Gününü Bir Yanımız Buruk Yaşıyoruz İstiklal Marşımız

Bu haber kez okundu.

Başkan Şerifoğulları, Aksaray'da İncelemelerde Bulundu

Başkan Şerifoğulları’nın göreve gelmesiyle birlikte adil hizmet anlayışıyla özellikle şehrin doğu mahallelerini kalkındırmaya yönelik çalışmalar devam ediyor. 

Şehrin dört bir yanını modern ve kaliteli bir ulaşım ağı ile kuşatmaya yönelik çalışmalar doğrultusunda, Aksaray Mahallesi’ni Güney Çevre Yolu’na bağlayacak 25 metre genişliğinde 1.000 metre uzunluğundaki yeni imar yolunda dolgu çalışmaları devam ediyor. 

Başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte Aksaray Mahallesi’nde incelemelerde bulunan Başkan Şerifoğulları, mahalle sakinleriyle bir araya geldi. 

Tek tek vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinleyen Başkan Şerifoğuları, mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Başkan Şerifoğulları daha sonra başlatılan yeni imar yolunda incelemelerde bulunarak, çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol