Öne Çıkanlar Baskil MYO Bünyesindeki Bölümlere Öğrenci Alınacak 15 Temmuz Boydak İHH Elazığ İnsani Yardım Derneği Karlıova Depreminde Göreve Koştu Altın Dolandırıcıları Yakalandı

Bu haber kez okundu.

Başkan Şerifoğulları Yeni Odun Ambarı Sahasında İncelemelerde Bulundu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, şehrin doğu bölgesinin gelişmesi adına etkin ve karalı adımlarla çalışmalarını sürdürüyor.

Karşıyaka-Beyyurdu yolu üzerinde 15 dönümlük alan üzerinde oluşturulacak yeni odun ambarı sahasında incelemelerde bulunan Başkan Şerifoğulları daha sonra odun ambarı esnafıyla bir araya gelerek, istişarelerde bulundu.

Üstyapı çalışmaları tamamlanan yeni odun ambarı sahasında altyapı çalışmalarına başlanacak. Çalışmaların tamamlanmasının odun ambarı esnafı yeni alanda faaliyetlerine başlayacak.

Temasları kapsamında Beyyurdu Mahalle sakinleriyle de bir araya gelen Başkan Şerifoğulları talepleri dinledi.

Başkan Şahin Şerifoğulları daha sonra kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Karşıyaka Mahallesi’nde yapımına başlanan TOKİ inşaat alanında incelemelerde bulundu.

Karşıyaka Mahallesinde 6 hektarlık alanda gerçekleştirilen konut inşa çalışmalarını yerinde gezen Başkan Şerifoğulları, çalışmalara ilişkin bilgi aldı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol