Öne Çıkanlar TÜRK İSTİKLAL PLATFORMU Mehter Takımı ve Kürsübaşı Orkestrası MİSAŞ Hediyeleri Sahiplerini Buldu Afet ve Acil Durum Konulu Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi 60 Yıldır Atıl Halde Bulunan Bina Restore Edilecek

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NDAN BIZMİŞEN TOKİ’YE ZİYARET

Hemşerilerimizin ricası üzerine evlerine konuk olan Başkan Şerifoğulları, hem belediye olarak gerçekleştirmiş oldukları sosyal projeleri anlattı hem de kendilerinin talep ve önerilerini dinledi.

“Çocuklardan Yoğun İlgi” Özellikle çocuklar tarafından yoğun bir ilgiyle karşılanan Başkan Şerifoğulları, kendisi de aynı samimi ve babacan duygularla çocukları selamladı. Ziyaretinin büyük bir kısmını çocuklarla ilgilenerek geçiren Başkan Şerifoğulları, kendilerine bir de futbol sahası yapma sözü verdi.

“Ulaşım ve Temizlik Noktasında Hiçbir Sıkıntınız Kalmayacak” Mahalle sakinlerinin genel olarak sorun ve taleplerini dinleyen Başkan Şerifoğulları, konuyla ilgili ekibine talimat vererek yapılması gereken her ayrıntının not edilip en kısa sürede gerçekleştirilmesi emrini verdi. Özellikle ulaşım noktasında mahalle sakinlerinin hiçbir sıkıntısının kalmayacağını vurgulayan Başkan Şerifoğulları, bayanlar tarafından da talep edilen Pazar ve sosyal donatı alanlarının en kısa sürede gerçekleştirileceği sözünü verdi. Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bizzat talimat veren Başkan Şerifoğulları, mahalle içerisinde düzenli olarak temizlik ve hijyen çalışmaları ile ilaçlama çalışmalarının da aksatılmadan gerçekleştirileceği bilgisini aktardı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol