Öne Çıkanlar 502 kodlu B tipi orman yolu yaptırılacaktır İmam-Hatip ve Müezzin Kayyım alınacaktır Şehir Hastanesinde Mesai Dışı Poliklinik Hizmeti Durduruldu GEÇ KALIYORUZ Tutturmuşlar Bir Erteleme

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NDAN EMOSDER’E ZİYARET

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Mobilyacılar Derneği’ni ziyaret ederek, yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

EMOSDER Başkanı Mehmet Gül tarafından karşılanan Başkan Şerifoğulları Mobilya Kent Projesi’yle ilgili olarak dernek üyeleriyle fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Şerifoğulları’nın seçim öncesi projeleri arasında yer alan Mobilya Kent Projesi’nde ciddi adımların atıldığı toplantıda EMOSDER üyeleri gerekli çalışmaların yapılması hususunda belediyenin ciddi adımlar attığını ifade etti.

EMOSDER Başkanı Mehmet Gül, Başkan Şerifoğulları’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti şöyle dile getirdi:

“Şehrin gelişimi ve değişimi adına büyük çaba sarf eden Elazığ Belediye Başkanımız Şahin Şerifoğulları ile bugün yönetim kurulu üyelerimizin de katılımıyla verimli bir toplantı gerçekleştirdik.

Yıllardan beri hayalimiz olan Mobilya Kent Projesi’nin bir an önce hayata geçmesi adına çalışmalarımızın devam ettiğini belirtmek isterim.

Başkanımız sağ olsunlar bizlerin her zaman yanında yer almış ve gerekli çalışmaların süratle yapılması adına girişimlerde bulunmuştur.

Öyle ümit ediyoruz ki bu güzel projemiz kısa sürede hayat bulacak ve Elazığ Mobilya Kent Projesi’ne kavuşacaktır.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol