Öne Çıkanlar Elazığda 44 Okul Bakım ve Onarım Çalışmalarını Kendi Atölyesinde Yapıyor 54 Kişiye 170.100 TL Para Cezası Uygulandı Elazığ Belediyesi Depremzedelerin Yanında Kızılay Şube Başkanı Kızılkayadan Gazetemize Ziyaret

Bu haber kez okundu.

Başkan Yaşlı’ya Anne Desteği

SULARBAŞI'NA HAYRAT ÇEŞMESİ

Alacakaya'nın Sularbaşı Mahallesi mezarlığına yapılan hayrat çeşmesi tüm mahalle sakinlerinin hizmetine sunuldu.

ŞERİFE YAŞLI'DAN HAYRAT

Başkan Yaşlı, mermer bloklarla kaplı hayrat çeşmesinin annesi Şerife Yaşlı'nın katkılarıyla yapıldığını belirterek şunları kaydetti:

"Sularbaşı mahallesi mezarlığında böyle bir çeşmeye çok ihtiyaç vardı. Çok kıymetli annem Şerife Yaşlı'nın öncülüğü ve katkılarıyla böyle bir çeşmeyi ilçemize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz." Dedi.

ALTIOLUK MAHALLESİ'NE YENİ HİZMET

Altıoluk Mahallesinde bulunan Şexmiran Türbesi'nde de bir takım yeni hizmetlerin yapıldığını ifade eden Başkan Yaşlı, çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

" Belediye ekiplerimiz tarafından ilçemizin Altıoluk mahallesinde bulunan Şexmiran türbesinin tüm ağaçlarını budandı. WC'lerin temiz su hatları ve gider hatları çekilip sıvası ve boyasının yanı sıra yeni bir musalla taşı yapıldı.

Çok kıymetli ilçe halkımızın istifadesine Alacakaya Mermer katkılarıyla Mermer bank ve piknik bankları bırakıldı. Tüm alanı kilitli parke ile döşeyip, yeşil bir ilçe için yine gerekli yerlere ağaçlar dikerek, vatandaşımızın hizmetine sunduk." Dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol