Öne Çıkanlar TARIMSAL SANAYİDE YATIRIMLAR TKDK ELİYLE ÇOĞALIYOR Fırat Üniversitesi Öğretim Görevlisi alıyor Elazığ Müftülüğü Şehit Ailelerini Ağırladı Arıcıların Sorunları ve Çözüm Önerileri görüşüldü SİZLERİ UNUTMADIK

Bu haber kez okundu.

Bayramlar, Toplumsal Birlikteliğin Yaşandığı Mübarek Günlerdir

Özünde sevgi ve huzur vardır. İçinden geçmekte olduğumuz süreçte en fazla ihtiyaç duyduğumuz bu duygular çok şükür bizim en büyük zenginliğimizdir” dedi.

Kurban Bayramı’na kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz…

Başkan Arslan, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, bayramların sevgi, kardeşlik ve paylaşmanın ön plana çıktığı çok özel günler olduğunu ifade etti.

Elazığ iş dünyası adına, tüm halkımızın Kurban Bayramı'nı kutladığını belirten Arslan, şunları kaydetti:

“Dayanışma ve kardeşlik duygularını büyütmek için vesile olan bayramlar, iyiliklerin kötülüğü, barışın savaşı, doğrunun yanlışı, sevginin nefreti yeneceğine olan inancın kutlamasıdır. 'İnsanların en hayırlısı, insana faydalı olandır' anlayışını şiar edinmiş bir toplumun mensupları olarak, yardımlaşma ve dayanışmanın getirdiği güzelliğin ve güç birliğinin daima farkında olmak zorundayız. Toplumları güçlü kılan, fertlerini bir arada tutan bağlarının sağlamlığıdır.

Bu bağları sağlam kılan da şüphesiz insanların birbirine karşı hoşgörü içerisinde olması, kederde ve sevinçte paylaşımcı olması, birbirini sevmekten asla vazgeçmemesidir.

Kurban Bayramı, paylaşmayı, kardeşliği, dayanışmayı anlatır. Özünde sevgi ve huzur vardır.

Bizim de en büyük zenginliğimiz sevgidir.

Bu düşüncelerle bizleri tüm bu hasletlerimizde bir kez daha buluşturan Kurban Bayramı’nın huzur, mutluluk ve esenlikler getirmesini diler, tüm halkımızın mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ederim” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol