Öne Çıkanlar SAYIN NAFİZ KOCA GÜNIŞIĞI GAZETESİ İMTİYAZ SAHİBİ Üçocak Değişiyor Elazığda Elektrik Tüketimi Arttı Mahalle Su Altında Kaldı Uyuşturucu Öyle Bir Yerinden Çıktı ki!

Bu haber kez okundu.

Belediye Çarşısına ve Kapalı Çarşıya Geçiş Koridoru Oluşturuldu

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, esnafların, eski valilik önünde bulunan bariyerler arasında Belediye Çarşısına ve Kapalı Çarşı’ya bariyerlerden geçiş koridoru oluşturulması isteğini Vali Erkaya Yırık’a iletti.

Elazığ Valisi Erkaya Yırık'ın talimatıyla eski valilik binası önünde bulunan bariyerlerden Belediye Çarşısına ve Kapalı Çarşıya geçiş koridoru oluşturuldu.

 “VALİMİZ TALEPLERİMİZE DUYARSIZ KALMADI”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Taleplerinin hemen çözüme kavuştuğu için Elazığ Valisi Erkaya Yırık’a teşekkür ederek “Valilik eski binası önünde bulunan bariyerler nedeniyle vatandaşların Belediye Çarşısına ve Kapalı Çarşı’ya ulaşmakta zorluk çekiyordu.

Esnaflarımızın taleplerini sayın valimize ilettik talebimiz hemen çözüme kavuştu.

Pandemi sürecinde vatandaşlarımızın eski valilik önünde oturmaması için yetkililerimiz tarafından bariyeler bırakılmıştı.

Ama bariyerler nedeniyle vatandaşlarımız Belediye Çarşısına ve Kapalı Çarşı’ya ulaşmakta sıkıntı yaşıyordu.

Esnaflarımız, bizlerden valilik önünde bulunan bariyerler arasında geçiş koridoru oluşturulmasını istedi.

Bizlerde sayın Valimiz Erkaya Yırık’la görüştük.

Valimiz hemen gerekli talimatları vererek eski valilik binamız önünde geçiş koridoru oluşturuldu.

Ben sayın Valimize teşekkür ediyorum.

Esnaflarımızın taleplerine duyarsız kalmadığı için Belediye Çarşısına ve Kapalı Çarşı’ya binlerce kişi günlük olarak ziyaret ediyor.

Açılan koridorla Belediye Çarşısına ve Kapalı Çarşı’ya vatandaşlarımız rahatlıkla ulaşabilecek. Esnaflarımız her zaman en güzel hizmete layık. Hizmeti yapanlardan Allah razı olsun” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol