Öne Çıkanlar MHP İl Başkanlığından 25 Bin TL destek İki Aylık Maaşını Bağışladı BİK Ortak Manşet Çağrısı İçin Basına Teşekkür Etti Evine gitmemekte ısrar eden 6 kişiye para cezası uygulandı İşadamı Veysel Demirci Okul Yaptıracak

Bu haber kez okundu.

Belediye'den Kimsesi Olmayan Vatandaşlar İçin Alışveriş Hizmeti

Sunulan hizmet doğrultusunda, Korona virüs salgını tedbirleri kapsamında evlerinden çıkmayan ve ihtiyaçlarını karşılayacak kimsesi olmayan 65 yaş üstü vatandaşlar, kronik hastalar ve engelli vatandaşlar, market, eczane ve fırın gibi noktalardan temin edilecek ihtiyaçları için 153 Beyaz Masa’ya taleplerini bildiriyor, çağrı merkezi tarafından alınan talep de saha ekibine bildiriliyor. Vatandaşı evinde ziyaret eden ekipler, ihtiyaç listesini alarak alışverişi gerçekleştiriyor. Ekipler alışveriş sonrası temin edilen malzemeleri faturası ile birlikte vatandaşa teslim ediyor.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Korona virüs salgınının en yüksek risk gurubu olan 65 yaş üstü vatandaşlara çağrıda bulunarak, 'Tüm dünyayı etkisine alan Korona virüs salgınıyla ülke olarak verdiğimiz mücadeleyi kararlılıkla sürdürmeliyiz. 65 yaş üstü vatandaşlarımızdan özellikle rica ediyorum, kendinizi ve sevdiklerinizi riske atmayın. Devletimiz ve yerelde de bizler bu zorlu süreçte gerekli tedbirleri alıyoruz. Bu süreçte vatandaşlarımızın da uyarıları hassasiyetle dikkate alması büyük önem arz etmektedir. Bu kapsamda 65 yaş üstü hemşehrilerimizin dışardan temin edilmesi gereken ihtiyaçları için ekiplerimiz her daim hazırdır. 153 Beya Masa hattını aramaları yeterli olacaktır. Ciddiyetle tedbirlere uymamız halinde bu salgını en az hasarla atlatacağımıza inanıyorum.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol