Öne Çıkanlar Sağlığı ELAZIĞ SINIFI GEÇMEDİ İlim Yayma Cemiyetinden Çocuklara Yönelik Etkinlik Depremde yaralanan vatandaşlar evlerinde ziyaret edildi Korona virüsü önlemleri

Bu haber kez okundu.

“Bu takımla iyi işler yapacağız”

Transfer tahtasının açılacağını düşünmediğini eğer açılacaksa da bir an önce açılması gerektiğini belirten Kadir Bekmezci; “Transfer tahtasının açılacağını da düşünmüyorum.

Açılacaksa da bir an önce açılması gerekir çünkü yeni gelecek oyuncuların takıma adapte olması gerekir” dedi.

Takımda morallerin yüksek olduğunu ve gençlerle uyum sağlayıp iyi bir kayım olduklarını ifade eden Bekmezci; “Yeni başladım çalışmalara gayet iyi gidiyor takımda moral üst seviyede ama bildiğiniz gibi transfer tahtası daha açılmadı.

Genç arkadaşlar ile çalışmalara devam ediyoruz. Uyum sağlayıp iyi bir takım olduğumuzu düşünüyorum gençlerle ve benimle birlikte birkaç tecrübeli oyuncu ile birlikte.

Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. 2. Etap çalışmaların sonuna geldik. Bolu’ya kampa gideceğiz ve orada da aynı tempoda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hazırlık maçları da oynayıp kendimizi göreceğiz. Bu takımla iyi işler yapacağımıza inanıyorum. Transfer tahtasının açılacağını da düşünmüyorum. Açılacaksa da bir an önce açılması gerekir çünkü yeni gelecek oyuncuların takıma adapte olması gerekir” ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol