Öne Çıkanlar AEDde Bayrak Değişimi Elazığda Tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Girişler HES Kodu İle Yapılacak Bera Nur Çam Yılın En İyi Kadın Sunucu Ödülünü Aldı Aygün Çamın Akademik Çalışması Yayımlandı Ticari Araç Alev Alev Yandı

Bu haber kez okundu.

Eğitim-Bir-Sen, Öğrencilerin Sevincini ve Heyecanını Paylaştı

Eğitim-Bir-Sen Elazığ Şubesi Başkanı İbrahim Bahşi ve yönetim Kurulu üyeleri, Elazığ Merkez Şehit Fethi Murat İlkokulu'nu ziyaret ederek öğrencilerin sevincini ve heyecanını paylaştı.

Çocuklara maske dağıtıp, çerez ikramında bulunan Eğitim-Bir-Sen Elazığ Şube Başkanı İbrahim Bahşi; "Bizler aylardır bu günün gelmesini bekliyorduk.

Nihayet öğretmenler  özlediğimiz güne kavuştuk. İnşallah en kısa zamanda tam zamanlı olarak da eğitim öğretime devam ederiz. Rabbim bu hastalık illetini bir an önce üzerimizden alsın diye sürekli dua ediyoruz.

Elazığ olarak hem deprem hem de pandemi süreci ilimizi diğer illere göre daha fazla etkiledi.

Bu olumsuz etkileri tüm şehir kenetlenerek silmeye çalışıyoruz.

Bizler bu işin mutfağındaki kişiler olarak, Eğitim camiası olarak canı gönülden okulların açılmasını ve eğitim öğretimin başlamasını dile getirdik.

Yetkililerden eğitim öğretimin sağlıklı bir şekilde başlaması için olumlu şartların sağlanmasına katkı sunmaları gerektiğini ilettik.

İlk günün verdiği heyecan ve özveri ile fedakar tüm öğretmenlerimize hayırlı bir eğitim öğretim yılı diliyorum.

Öğrencilerimize de canı gönülden başarılar diliyorum." açıklamasında bulundu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol