Öne Çıkanlar 502 kodlu B tipi orman yolu yaptırılacaktır İmam-Hatip ve Müezzin Kayyım alınacaktır MASKE AKSESUAR DEĞİL Şehir Hastanesinde Mesai Dışı Poliklinik Hizmeti Durduruldu GEÇ KALIYORUZ

Bu haber kez okundu.

Elazığ İtfaiyesinden Çağrı!

Elazığ Belediyesi’nin gurur ekipleri arasında yer alan ve özellikle 24 Ocak depremindeki başarısıyla göz dolduran Elazığ Belediyesi İtfaiyesi, yangınlar, trafik kazaları ve kurtarma çalışmalarına anında ve etkin müdahalenin yanı sıra düzenlediği eğitim tatbikatlarıyla vatandaşın huzur ve güvenliğine katkı sağlıyor.

BAŞGÜN’DEN VATANDAŞLARA ÇAĞRI

Elazığ Belediyesi İtfaiye Müdürü İbrahim Başgün, hava sıcaklıklarının yükselmesi nedeniyle vatandaşların olası risklere karşı daha dikkatli olması için çağrıda bulunarak, “Dikkatsizce yapılan bir davranış telafisi olmayan sonuçlara sebep olabiliyor.

Özellikle piknik ve mesire alanlarında yakılan mangal ateşlerine karşın dikkatli olmak gerekiyor. Kontrollü yakılmayan veya söndürülmeyen mangal ateşleri tehlikeli sonuçlar oluşturabiliyor.

Rasgele atılan sigara izmaritleri, çevreye bırakılan cam şişe ve benzer cisimler yangınlara sebep olabiliyor.

Vatandaşlarımızdan bu hususlarda bilinçli davranmalarını bekliyoruz.

Ayrıca doğal yaşama ve çevreye ciddi zararlar veren, yangınlara sebep olan anız yakımları konusunda da vatandaşlarımızın duyarlı ve sorumlu davranmalarını bekliyoruz.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol