Öne Çıkanlar Milli Sporcumuz Çalışmalarına Hız Kesmeden Devam Ediyor Başkan Şerifoğullarından Berat Kandili Mesajı İl Özel İdare Farklı Branşlarda da Ses Getirme Hedefinde! Madenlilerden Yeniden Görüş Alınacak! Belediyeden Su Kesintisi Duyurusu

Bu haber kez okundu.

Elazığ POMEM Müdürü Emir, Mardin Emniyet Müdürlüğü’ne Atandı

2019 yılı Ekim ayında Elazığ Zülfü Ağar Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevine atanan Muhittin İlker Emir, Mardin’e atandı. Daha önceden Elazığ İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevinde de bulunan Muhittin İlker Emir, Mardin’in yeni emniyet müdürü oldu.

Muhittin İlker Emir Kimdir? 1971 yılında Adana' da doğdu. 1985 - 1989 yılları arası İstanbul Polis Kolejini, 1989 - 1993 yılları arası Polis Akademisinde eğitim öğretimini tamamlayarak mezun oldu. Emir, değişik rütbelerde İstanbul , Artvin , Giresun , Elazığ , Bayburt POMEM ve İzmir illerinde görev aldı. 2017 yılında 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi ederek, İstanbul’da Polis Başmüfettişi olarak görev yapan Emir, 26.10.2019 tarihinde yayınlanan kararnameyle Elazığ Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğüne atanmıştı. Evli ve 2 çocuk babası olan Muhittin İlker Emir, son olarak Mardin İl Emniyet Müdürlüğü görevine atandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol