Öne Çıkanlar Altun Dilencilere Ceza Yağdı DEZENFEKTEYE DİKKAT Depremden Çok Kuralar yeniden başlıyor

Bu haber kez okundu.

Esnaflardan Özel İstek!

“ESNAFLARIMIZ ZOR GÜNLERDEN KURTULMAK İSTİYOR”

Başkan Ulaş yaptığı açıklamada, 2020 yılında esnafların zor bir süreç geçtiğini belirterek, "İlimizde Ocak ayında meydana gelen deprem sonrası zor bir süreç başladı.

Esnaflarımız kendini toplamadan ardından Çin’de başlayan korana virüs tüm Dünya’yı etkisi aldı. Virüs ülkemizde olduğu gibi ilimizde de etkili oldu.2 ay süren pandemi süreci esnaflarımızı zor sürece soktu. Devletimiz esnafımıza destek vermeye devam ediyor. Devlet yetkililerimize teşekkür ediyorum.

Ama çok destek bekliyoruz." dedi. 

“ESNAFLARIMIZ, SAAT 23.00’ KADAR İŞLETMELERİNİ AÇIK KALMASINI İSTİYOR”

Bayram öncesinin esnaflar için büyük bir önem taşıdığını vurgulayan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, “Küçük esnaflarımızın çok önemli olan bayram haftasıdır. Küçük esnaflarımız bayramı bekliyor ki istediği işi yapsın ama bayram istedikleri gibi olmayacaktır.

Bizler esnaflarımızın en azından işlerinin biraz daha iyi olması için yetkilerimizde esnaflarımızın işletmelerini  bayrama kadar saat 23.00’e açık olmasına istiyoruz.

Biz sayın Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’dan talebimizi ilettik.

Kendisi de gerekli görüşmeleri yapacağını ve gerekli yerlere talebimizi ilettiğini söyledi. Sayın Valimiz her zaman bizlerin ve esnaflarımızın yanında olduğunu hissettiriyor.

Kendisine bu duyarlığından dolayı şahsım ve esnaflarım adına çok teşekkür ediyorum.

İsteğimiz inşallah olumlu şekilde sonuçlanacaktır. Şimdiden tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutlarım” ifadelerine yer verdi.

Anahtar Kelimeler:
Esnaflardan Özel İstek!

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol