Öne Çıkanlar Bu Çalışma Kovid 19un Tedavisine Işık Tutacak Emeklilerin bayram ikramiyesi alacağı tarih belli oldu İlk Bağış Validen Vali Fahri Bey Işıl Işıl Göktaşı Düştü

Bu haber kez okundu.

Haber Ayrıntı Gazetesi, 11. Yayın Yılını Kutluyor

Gazetenin İmtiyaz Sahibi Serkan Gürtürk, gazetenin yıldönümüne ilişkin açıklama yaptı.

Gürtürk; "Köklü bir basın tarihine sahip ilimizde 30 Haziran 2009 yılından itibaren önce Star Haber, 22 Mayıs 2019 Tarihinden itibaren de Haber Ayrıntı adıyla okurlarıyla buluşan gazetemizin 11. Yayın yılını kutluyoruz.  11 yıldan bu yana halkımızın  hizmetinde olan, şehrin sorunlarına dikkat çekmekle birlikle çözüm önerilerini sunarak bir nevi kamu hizmeti görevini ifa eden gazetemiz,  her zaman doğruların yanında yanlışların karşısında olan ilkeli bir yayın politikasını benimsedi.

Ülkemizin ve şehrimizin her alanda kalkınması ve gelişmesi yönünde görüş ve öneriler sunan, yıkıcı ve salt eleştirel olma yerine, yapıcı ve özendirici bir görüşü benimseyen gazetemiz, etik değerler ve ilkeler çerçevesinde 11. Yayın hayatına ulaştı.

 11 yıldan bu yana yayın hayatına devam eden gazetemizin bu günlere gelmesinde bizlere her türlü desteği sunan çok değerli hemşerilerimize, saygıdeğer okuyucularımıza, siyasilerimize, il yöneticilerimize, aynı kulvarda şehrimize hizmet yolunda çaba gösterip ter akıttığımız medya kuruluşlarımıza ve Haber Ayrıntı Gazetesi personellerimize,yazıları ile  yanımızda olan köşe yazarlarımıza  Haber Ayrıntı  Gazetesi olarak teşekkür ediyorum.Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri mahcup eylemesin." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol