Öne Çıkanlar BİK Ortak Manşet Çağrısı İçin Basına Teşekkür Etti Koronavirüste can kaybı 108 oldu Türk KadınKonseyi Destek Verenlere Teşekkür Etti. Kahreden haber: 33 Askerimiz Şehit Oldu Milletvekili Balık: Süreci Her Boyutu İle Tavizsiz Yönetmek İçin Gayret Ediyoruz

Bu haber kez okundu.

Hastanede Maske Üretilmeye Başlandı

Yapılan açıklamada, “Hastane yönetimi (COVID-19) yeni koronavirüsle mücadele kapsamında Hastanemizde istihdam edilen usta öğreticiler ve Hastane terzimiz tarafından tek kullanımlık maske üretildi. Hastanemizin tedarik ettiği özel kumaş ve malzemeler üzerinde yapılan çalışmaların ardından maske üretime başlandı.” denildi.

Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Nülüfer Kılıç maske üretiminin başlamasıyla birlikte üretim yeri olan aktivite merkezini ziyaret ederek üretim konusunda idareci ve sorumlulardan bilgi aldı.

Hastane Başhekimi Uzm. Dr.Nülüfer Kılıç yaptığı açıklamada, “Ülkemizin Yeni Koronavirüs Hastalığı (COVID-19) sebebiyle içinde bulunduğu bu zor dönemde biz de ilerde maske sıkıntısı yaşamamak için,  Hastane ihtiyacımız olan tek kullanımlık maske üretimine başladık. Aktivite biriminde çalışan usta öğreticiler eşliğinde üretilen maskeler Hastanemizin ihtiyacını karşılayacak nitelikte üretilmektedir" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol