Öne Çıkanlar Hurda Araç Parçalarını Sanata Dönüştürüyor Elysium Projesi Yerinde İncelendi Berber İl Genel Meclisi Üyesi Osman Dilek Koronavirüse Yakalandı Sağlığı

Bu haber kez okundu.

HERBALIFE  İLE  ESYSK ARASINDA BESLENME SPONSORLUĞU SÖZLEŞMESİ İMZALANDI !

Sporcu beslenmesi üzerine hizmet veren Herbalife şirketi, demir kızların beslenme vazifesini üstlendi. Bunun üzerine Herbalıfe Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Karataş ile Elazığ Sosyal Yardımlaşma SK Başkanı İsmail Bayraktar sponsorluk sözleşmesini İmzaladılar. Konu üzerine açıklama yapan Herbalıfe Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Karataş; “Herbalıfe Ailesi Olarak Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübüne Başarılar Diler,Sponsorluk Sözleşmemizin Her İki Tarafada Hayırlı Olmasını Dilerim, Elimizden Geldiği Kadar Kulübümüze Manevi Olarak Destekte Bulunacağız”Dedi.

Elazığ Sosyal Yardımlaşma Spor Kulübü Başkanı İsmail Bayraktar ise “ Herbalıfe Ailesine ,Yönetim Kurulu Başkanı Mahir Karataş ‘a kulübümüze vermiş oldugu destekten dolayı teşekkür ederim. Umarım lig başlamadan eksik olan bölgelere sporcu takviyesi yapabilmek için de gerekli sponsorları bulabiliriz Her zaman dediğimiz gibi ilimizi en iyi şekilde temsil etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız Bu tür sponsorluklar heyecanımızı artırıyor. Tekrardan emeği geçenlere teşekkür ederim” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol