Öne Çıkanlar Altun Dilencilere Ceza Yağdı Kuralar yeniden başlıyor Mini Konserlerle 23 Coşkusu Başkan Dumandağ ve Ticaret Borsasından Kampanyaya Destek

Bu haber kez okundu.

Jandarma Vatandaşı Yalnız Bırakmıyor

Elazığ'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunanların ihtiyaçları jandarma tarafından karşılanıyor.

İçişleri Bakanlığınca yayımlanan genelgenin ardından Valilik bünyesinde kurulan "Vefa Sosyal Destek Grubu", 65 yaş ve üstü ile kronik hastalığı bulunan vatandaşların market ve diğer ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik çalışmalara devam ediyor.

Çalışma kapsamında kent genelinde 112, 155 ve 156 destek hatlarını arayarak yardım talebinde bulunanların ihtiyaçlarını karşılamak için jandarma ekipleri büyük bir özveriyle çalışıyor.

Kırsal kesimde köy köy dolaşarak zorlu yolları aşıp ihtiyaç sahibi ailelere ulaşan jandarma ekipleri, aldıkları talepleri ihtiyaç sahibi ailelerin adreslerine teslim ediyor.

Köy sakinleri, yaşadıkları bu zor günlerde kendilerine el uzatan yardımlarını esirgemeyen jandarma ekiplerine teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol