Öne Çıkanlar MHP İl Başkanlığından 25 Bin TL destek İki Aylık Maaşını Bağışladı BİK Ortak Manşet Çağrısı İçin Basına Teşekkür Etti Evine gitmemekte ısrar eden 6 kişiye para cezası uygulandı İşadamı Veysel Demirci Okul Yaptıracak

Bu haber kez okundu.

Kim Bu İşgüzar?

53. Yılını kutladığımız yarım asırlık çınarımız Elazığspor’un günlük yemek ihtiyacını karşılayan Elazığ Belediyesinin, bu hizmeti kesme yönünde aldığı karar tepkilere yol açtı.

İddiaya göre, Elazığ Belediyesinde yetkili bir kişinin kulüp yönetimini arayarak, Elazığspor’a yapılan yemek desteğinin kesileceğini bildirdi.

Tepkilere neden olan iddiayı köşesine taşıyan Günışığı ve Yeni Ufuk Gazeteleri Genel Yayın Yönetmeni Nafiz Koca, ‘BU NASIL BİR İŞTİR ANLAYAMADIM’ başlığı ile haklı tepkisini dile getirdi.

*ALT BİRİMDEKİ BÜROKRATLARIN UĞRAŞTIĞI İŞE BAK…

24 Ocak’ta ilimizde meydana gelen depremin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Çevre Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un yanı sıra Vali Çetin Oktay Kaldırım ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın yaraların sarılması konusunda cansiparene çalışmalarının aksine Elazığ Belediyesi’nde alt birimdeki bürokratların birkaç kişilik yemeğin peşine düşmelerini sert bir dille eleştiren Nafiz Koca, bu şahsiyetlerin Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın yükünü azaltacağına zarar verdiğini belirtti.  Koca; “Böylesine büyük bir kriz döneminde şehrin tüm dinamikleri el ele gönül gönüle vererek bu krizi nasıl en asgari olumsuzluklarla atlatırız diye gayret sarfedip mücadele ederken alt birimdeki bürokratların uğraştığı işlere bakın.” dedi.  

*KADIN BASKETBOL TAKIMI HAKKINDA İDDİALAR…

“Şehrin sporu adına hesaplar yapmak istiyorsanız ligden çekilerek zaman kazanan masrafları kısılan Elazığspor kulübünden değil, şehrin takımı bile ligden çekilirken Ankara’da göçebe hayatı yaşayarak üst üste yenilen Kadınlar Basketbol takımının Ankara’da ne işlerinin olduğunun hesaplarını sorun.” diyen Koca ayrıca Kadın Basketbol Takımı aleyhine çıkan iddia dedikodularının da alıp başını gittiğini belirterek; “Yenilen takımla alakalı ortalıkta dolaşan iddia kuponlar ile ilgili iddiaların hesabını sorun.” dedi.

Günışığı ve Yeni Ufuk Gazeteleri Genel Yayın Yönetmeni M.Nafiz Koca’nın çok konuşulacak köşe yazısını siz okuyucularımız için bir daha yayınlıyor ve günışığı gazetesi olarak tepkimizi dile getiriyoruz. İlimizde meydana gelen depremin ardından Başkan Şahin Şerifoğulları’nın talimatıyla Elazığ Belediyesi’nin hergün 10 binlerce vatandaşımızın yemek ihtiyacını karşılarken işgüzar bürokratın ufak hesaplar yapmasını tepkiyle karşılayıp “Gölge Etmeyin Başka İhsan İstemez!..”diyoruz.

İşte o yazı….

Anahtar Kelimeler:
Kim Bu İşgüzar?

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol