Öne Çıkanlar Bera Nur Çam Yılın En İyi Kadın Sunucu Ödülünü Aldı Saadet Partisi İl Başkanlığında Görev Değişimi F.Ü Hastanesinde İzinler Durduruldu ELAZIĞLI HEMŞEHRİMİZ M. UĞUR ÖZERDEN KARS ARPAÇAY KAYMAKAMLIĞINA ATANDI Elazığda jandarmadan kaplumbağa mesaisi

Bu haber kez okundu.

Mobil Beyaz Masa Mahallelere İndi

Elazığ Belediyesi Mobil Beyaz Masa ekipleri, hizmeti vatandaşın ayağına götürerek sorunlara çözüm üretiyor, talepleri alıyor.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın göreve gelmesinin ardından vatandaşla iletişimi güçlendirmek, sorun ve taleplere daha etkin çözüm üretmek amacıyla hizmete sunulan Mobil Beyaz Masa ekipleri,özel olarak dizayn edilen araçla şehrin 38 mahallesinde hizmeti vatandaşın ayağına götürüyor.

Vatandaşların belediye ile ilgili işlemlerini mahallelerinde daha rahat ve kolaylıkla yapabilmelerine olanak sağlayan ekipler, vatandaşın belediye ile ilgili işlemlerini hizmet binasına gelmeden yapabilmelerine, dijital ortamda kaydedilmiş evraklarını takip etmelerine destek sağlıyorlar. Vatandaşın başvuruları doğrultusunda şikayet ve taleplerini ilgili birimlere yönlendiren Mobil Beyaz Masa ekipleri, çözüm sürecini hızlandırıyorlar.

MOBİL BEYAZ MASA EKİPLERİ HARPUT’TA

Mobil Beyaz Masa ekipleri vatandaşları dinlemek, talep ve şikâyetlerini almak için bugün Harput Mahalle sakinlerini ziyaret ettiler. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği Mobil Beyaz Masa ekipleri, vatandaşlarla birebir görüşerek, sorunlarını ve taleplerini dinlediler.

Uygulamadan büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden vatandaşlar, sunulan hizmetten dolayı Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na teşekkür ettiler.

HARPUT MAHALLE MUHTARI CANPOLAT’TAN BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI’NA TEŞEKKÜR

Harput Mahalle Muhtarı ZülküfDemirpolat,Mobil Beyaz Masa ekiplerinin vatandaşları dinlemek, talep ve şikâyetlerini almak için bugün Harput Mahallesi’ni ziyaret etmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Elazığ Belediyesi’ne yaptığı bu güzel çalışmadan dolayı teşekkür ediyorum. Belediye Başkanımız Harput Mahallemizde çok güzel çalışmalar yaptılar. Sarahatun Meydanı’nda çok güzel bir çalışma yapıldı. Harput Cam Seyir Terası havuzuyla, çevre düzenlemesiyle çok güzel bir çalışma. Sayın Başkanımıza Harputlular ve Elazığlılar adına çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol