Öne Çıkanlar Bulut ve Şerifoğulları Karakoçan İlçesini Ziyaret Etti Baskil MYO Bünyesindeki Bölümlere Öğrenci Alınacak Fırat Üniversitesi Yöneticileri ve Rehber Öğretmenler Toplantıda Buluştu 15 Temmuz

Bu haber kez okundu.

SAHA’dan OSB Tasarım ve İnovasyon Merkezine Ziyaret

Turhan, OSB Yönetim Kurulu Üyesi İzzet Özen ve Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan ile birlikte merkezin teknik altyapısını inceleyerek AR-GE biriminde Teknofest yarışmasına katılacak olan TROKET ve GÖKRUH füzeleriyle ilgili bilgiler aldı.

Turgay Turhan, Tasarım ve İnovasyon Merkezi ile ilgili olarak “Elazığ’da böyle bir tesisin olması gelecek adına son derece önemli ve gurur verici.

Burada ki arkadaşlarımızın Teknofest yarışması için yapmış oldukları roketler teknik açıdan ümit vaadedici.

Bir Elazığ’lı olarak bu yapılanları yerinde görmek bana çok büyük bir keyif verdi. İlerleyen zamanlarda eminim ki bu merkez ile işbirliği yaparak çok ciddi projelere imza atacağız.

Bana bu imkanı veren Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan’a ve tesis ile ilgili bilgilendirmeleri yapan OSB Yönetim Kurulu Üyesi İzzet Özen’e çok teşekkür ediyorum” dedi.

Teknofest yarışmasına katılan TROKET takımı tarafından günün anısına  Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan’a  bir forma hediye edildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol