Öne Çıkanlar Makinenin Paletine Sıkışan Operatör Hayatını Kaybetti Kuyumculara Sahte Altın Satan İki Kadın Yakalandı Balıkçı Kadınlar Ağ Örüyor Motosiklet Sürücüsü Hayatını Kaybetti Koca: Milletimiz Siyonist Güçlerin Darbe Girişimine Dur Demiştir

Bu haber kez okundu.

SP İl Başkanı’na Hayırlı Olsun Ziyareti

Saadet Partisi İl Başkanı Abdullah Akın ziyaret ile ilgili şunları söyledi: "CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol'a ve MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Mehmet Özeren beylere ziyaretleri dolayısıyla çok teşekkür ediyorum.

Gerçekleştirilen bu dostluk ziyareti ülke insanımızı birbirine kırdırmak isteyen bir avuç bozguncuya umarım çok iyi bir ders olur.

Dünya genelinde çok süratli bir şekilde gelişmeler meydana gelmektedir.

Bu gelişmelere baktığımızda genel olarak tarihin her döneminde oynanan oyunlar olduğunu görüyoruz.

Bu oyun, yok edilmek istenen ülkeyi önce borca, faize, zamma esir ederek o yıpranan ülkeyi savaşın içerisine çekerek parçalama hedefidir.

Dış güçler dün oynadıkları aynı oyunu bugün de oynamaktadırlar.

Bizler Saadet Partisi olarak milletimizin bu oyuna gelmemesi için çalışacağız. Bugün ülkemizin altı önemli meselesi vardır.

Bu meselelerin en önemlisi ekonomidir.

Asgari ücretle çalışan insanlarımız geçim sıkıntısı yaşamaktadırlar. İnsanlarımız ekonomik sıkıntıyı iliklerine kadar his etmiş durumdadırlar.

18 yıldan bu yana iktidarda olan Ak Parti bu sınavda başarısız olmuştur. Milletimiz artık bu gerçeği görmüştür. Bu gerçeği gören halkımız artık yönünü hakka ve hakikate çevirmiştir.

Milletimizin bu gerçeği bulamaması için çeşitli yollar ortaya çıkarmaya başlamışlardır.

Milletimizin bu tali yollara teveccüh göstermemesi için milletimizi bilinçlendirmeye çalışacağız."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol