Öne Çıkanlar MHP İl Başkanlığından 25 Bin TL destek İki Aylık Maaşını Bağışladı BİK Ortak Manşet Çağrısı İçin Basına Teşekkür Etti Evine gitmemekte ısrar eden 6 kişiye para cezası uygulandı İşadamı Veysel Demirci Okul Yaptıracak

Bu haber kez okundu.

TOKİ Kura Çekilişleri Ertelendi! Elazığ’da Çekilecek Kuralar...

Koronavirüs tehlikesi nedeniyle alınan karar ile ilgili TOKİ kamuoyuna yönelik bir açıklama yaptı. Peki kuralar ne zaman çekilecek?

TOKİ’DEN KURA ERTELEME DUYURUSU

“Küresel bir salgın haline gelen Koronavirüse karşı devletimizce bugüne dek alınan ve alınacak tedbirler kapsamında vatandaşlarımızın sağlığını korumak için "100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi" kapsamında gerçekleştirilen kura törenleri iptal edilmiştir.

Devletimizce bugüne dek alınan ve alınacak tedbirler kapsamında kuraları sosyal medya hesaplarımızdan canlı yayınladığımız 100 Bin Yeni Sosyal Konut Projemizde, hak sahibi olamayan vatandaşlarımızın başvuru bedellerinin banka şubelerinden iadesi sırasında oluşabilecek sağlık risklerini engelleme amacıyla kuralar ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Kura tarihleri daha sonra idaremizin web sayfası ve sosyal medya hesaplarından ilan edilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

ELAZIĞ’DA DURUM NE OLACAK?

Tüm İşçi Emekçileri Derneği Elazığ Şubesi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Kayabaş yaptığı açıklamada, TOKİ tarafından kura çekilişi yapılacak Bizmişen’de 780, Yemişli’de 550, Maden’de 150 konutun çekilişlerinin ileri bir tarihe ertelendiğini, kura çekilişlerinin tarihleri belirlendiğinde dernek olarak kamuoyunu bilgilendireceklerini duyurdu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol