Öne Çıkanlar İki Aylık Maaşını Bağışladı MHP İl Başkanlığından 25 Bin TL destek BİK Ortak Manşet Çağrısı İçin Basına Teşekkür Etti Evine gitmemekte ısrar eden 6 kişiye para cezası uygulandı İşadamı Veysel Demirci Okul Yaptıracak

Bu haber kez okundu.

Yıldız: "Umuyoruz ki ortak yol bulunacaktır"

Yıldız, yaptığı açıklamada, "Elazığ Şehir Meclisi İcra Kurulu olarak bugün İlimiz Belediye Başkanı Sayın Şahin Şerifoğulları Beyefendiyi ziyaret ettik. Görüşmenin içeriği elbette ki Fırat Üniversitesine tahsisli arazinin Belediyeye devri ve Belediyenin adı geçen arazi üzerindeki tasarrufuydu.

Elazığ Şehir Meclisini diğer yapılardan ayıran en önemli özellik olan "çözüm odaklı yaklaşım" bu hassas konuda da gösterilmiş, detaylarını şu an burada paylaşamayacağımız alternatif önerilerimiz etraflıca kendilerine arz edilmiştir.

Belediye Başkanı Sayın Şahin Şerifoğulları Beyefendi ise süreci tüm açıklığı ile bizlere anlatarak Belediyenin anılan arazi ile ilgili düşüncelerinden bahsetmiştir.

Bizleri sabır ve sebatla dinleyen, çalışmamızı alarak değerlendireceğini söyleyen Sayın Belediye Başkanına Elazığ Şehir Meclisi olarak teşekkür ederiz. Umuyoruz ki ortak yol bulunacaktır." ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol