Öne Çıkanlar Elazığda 44 Okul Bakım ve Onarım Çalışmalarını Kendi Atölyesinde Yapıyor 54 Kişiye 170.100 TL Para Cezası Uygulandı Elazığ Belediyesi Depremzedelerin Yanında Kızılay Şube Başkanı Kızılkayadan Gazetemize Ziyaret

Bu haber kez okundu.

Levent Eriş’ten Veda

Levent Eriş istifasını duyurmasının ardından  sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayarak sevenlerine veda etti.

Levent Eriş’in Mesajı;

‘’Değerli Elazığspor sevdalıları 1 yıldır T.Direktörlük yaptığım bu büyük takımda depremler ve covid-19 belası derken çok ciddi sıkıntılar yaşadık,ama asla pes etmeden büyük mücadeleler vererek bu günlere kadar geldik.

Ama içimizde hep bu şehrin tek ve en önemli değer olan Elazığspor’a destek verileceği hayalini yaşadık. Lakin şehrimizin önemli isimlerinden sevgi,ilgi sosyal ve ekonomik destek alamadık.

Ama herkesin bilmesini isterimki bize bu süreçte Sayın Başkanımız Selçuk Öztürk aylarca sevgisini,desteğini ve de yaşamak için hepimize yoktan var ederek destek olmaya çalıştı,kaldı ki bugün bile Fenerbahçe,Beşiktaş gibi büyük takımlar yardım kampanyası yaparken ondan daha fazlasını beklemek doğru olmazdı. O yüzden kendisine sevgi,saygı ve şükranlarımı sunuyorum.

Şimdi ise niye içim acıya acıya böylesi bir ayrılık kararı aldım. Bazı çirkin kalemşörlerin dediği gibi kaçmadığım aşikardır. Keşke benim verdiğim mücadeleye ortak olup (bazı kalemler hariç) Elazığspor’u ayağa kaldıracak yazılar yazıp çocuklarımıza sahip çıksaydınız. Eğer ben sezon başında bırakmış olsaydım,her daim Allah’ın adaletini doğru kullanarak kimseyi ayırmadan bugün hayranlıkla izlediğimiz aslan gibi bir takım yaratamazdık. Ama keşke 10 ay sonra 16 yaşındaki evlatlarımızı ilk defa sahaya sürdüğümüzde protokoldeki fotoğrafa,biz sizin arkanızdayız diyebilecek bir görüntüye sahip olabilseydi. İşte bu görüntü benim kararı almamdaki en önemli etkendi.

Benim düşünceme ve görüşüme göre harika bir vizyona sahip,duruşunu ve kalitesini mükemmel gördüğüm gencecik,tertemiz bir değer olan Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları’na , ise naçizane dileğim ; kıymetli Başkanım bu takım sizin,bu şehrin sahibi sizsiniz yaptıklarınıza da şahidim. Sizde Sayın Cumhurbaşkanım gibi futboldan gelen birisisiniz sizden en büyük dileğim bu evlatlara sahip çıkın çünkü bu size çok yakışacak,kulübünüze vereceğiniz destek ve ilgi inanın bu toplumun milliyetçi vatansever Elazığspor sevdalılarını çok mutlu edecektir.

Son sözümde Elazığspor sevdalılarına,benim canım futbolcu evlatlarıma ve kıymetli personelimize ; hepinizi çok seviyorum sizlerle gurur duyuyorum. Hakkınızı helal edin ve Allah’a emanet olun.’’

Anahtar Kelimeler:
Levent Eriş’ten Veda

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol