Evime vardım  ''hayal hanemde''  salonda oturup uzaktan kumanda cihazı ile televizyonu açıp arkaya yaslanmıştım;

kanalları tek tek gezerek hangisinde aksiyon filmi var diye  göz atarken, birden bir kanalda
Film COVİD 19.
HOLLYWOOD Yapımı, senarist Bil Gates, kurgu Rockefeller, oyuncu kadrosuna bakıldığında tüm dünya sinema filmlerinde başrol oynayan zengin bir oyuncu kadrosu,
Film Türü; Korku-Dram-Aksiyon
Yapım yılı 2019, vizyona girişi 2020.

Ve film başlıyor, 1 ocak 2019 ile  31 ağustos 2019 tarihleri arsında dünyanın değişik coğrafyalarında çıkan orman yangınları bir bir sahneye geliyor.   

Brezilya, Sibirya, Endonezya ve Orta Afrika'daki orman yangınlarının günlerce söndürülemeyen Amazon Ormanları, dört mevsim nemli havya sahip Endonezya, kar ve buzlanmanın üzerinden eksilmediği Sibirya Ormanları cayır cayır yanıyor.
Dünyanın en soğuk yerlerinden Sibirya da, en ıslak yerlerinden Amazon Ormanları da yanıyor. Dünyanın dört bir yanı yanıyor, California, Yunanistan, Kazdağları yangınları, hülasa dünyanın üçte birinde çıkan orman yangınları art arda film sahnesi olarak ekrana yansıdığında, kendince bu işte bir iş var diyerek çayından bir yudum alıp filmi seyretmeye devam etti.

Her çıkan yangında yangının faili olarak ya piknik yapan bir iki gariban veya yoldan geçerken sigarasını atmış biri fail olarak tutuklanıp sorguya çekilse de, yangınların çıkışını gören görgü tanıkların gökyüzünden alev saçan bir lazer ile olduğunu söylese de güvenlik güçleri bu görgü tanıklarının ifadelerini kabul etmiyor.

Şöyle bir lahza düşündü görgü tanıklarının anlattıkları karşısında, okulda okumuştu, ormanlar  yaşam bölgelerinin akciğerleri konumundadır, havadaki karbondioksit gazını kendine  çeker havaya oksijen salarak yaşam alanlarındaki başta insanlık ve diğer canlıların temiz hava solumasını sağlar.

Orman yangınlarının böyle peş peşe gelmesinin arkasında mutlaka bir oyun var diye kafasından al ver etti.

Her ne kadar, Tv ekranlarında yorumcular bu yangınlardan maksat arazi mafyasına çıkar sağlamak içindir demiş olmalarındaki  gerçeklik payı olsa da,  asıl amacın başka  olduğuna  inanıyordu.

Hele hele Avustralya’ da 4 ay boyunca söndürülemeyen orman yangını bu inancını pekiştiriyor, hafızasını tazelerken aklına gelen ''' Bill Gates 2018 yılında bir konferansta yaptığı konuşmasında: "Tarihten bildiğimiz bir şey varsa, ölümcül yeni bir hastalık ortaya çıkacak ve dünyaya hızla yayılacak. 6 ay içinde bir salgın hastalık 30 milyon insanın ölümüne sebep olabilir.’’ diye konuştuğu konferansta: Bu Ölümcül virüsün Çin' in Wuhan kentinde çıkacağını açık seçik söylüyordu.
 

Bu  konuşmayı düşünerek filmi seyretmeye devam ediyor..

Film bir sahnesinde tarih 18 Ekim 2019 Bill Gates Vakfı;  New York' ta, Johns Hopkins Bloomberg sağlık okulu ile Dünya Ekonomi Forumu ortaklaşa düzenledikleri bu simülasyon toplantısına Bill Gates Vakfı ev sahipliği yapıyor.

Bu toplantıya kimler katılmıyor ki; büyük bankaların üst düzey yöneticileri, Birleşmiş Milletler’den temsilciler, Johnson and Johnson, büyük medya kuruluşları, Çin ve Amerikan yönetiminden temsilciler ve daha nice katılımcılar.

  Dünya Ekonomik Forumu ve (aşı imparatoru) Bill ve Melinda Gates Vakfı ile ortaklaşa salgın hastalıklar simülasyonu “Olay 201 – Küresel Bir Salgın Egzersizi”ne ev sahipliği yaptı. Bu simülasyon için hangi virüsü seçtiklerini tahmin edin? Evet, koronavirüs ve  Bill Gates Kürsüye çıkmış  2019 NCov  için Yüz milyon dolar bütçe ayırdığını söylediğinde,
film başka bir sahneye dönüyor.

Tarih 18 Ekim 2019. Yani Bill Gates Vakfı’ nın New York ta düzenlediği simülasyon toplantısıyla aynı saatler.  Çin' in Wuhan kentinde 18-27 Ekim 2019 tarihleri arasında Military World Games'e ev sahipliği yapıyor. Ve bu etkinlikte Çin  ilk kez 5G'yi kullanarak dünyaya tanıtımını yapıyor.



5G, yeni nesil kablosuz telefon teknolojisi Çin Mobil Araştırma Enstitüsü (CMRI) tarafından başarıyla tamamlanıp. 2020 yılında dünyada faaliyete geçmesi bekleniyordu.

Her ne kadar ABD merkezli küresel medya, geçen yıl ısrarla 5G'nin sağlığa kötü etkisi olduğunu ve öldürücü kanser-grip benzeri semptomlara neden olduğunu yazmaya başlamış olsalar da, Amerika başkanı Trump, Çin' in bu uygulamadan vazgeçmesi gerektiğini daha önce bir kaç kez dile getirmiş, 5G ye geçme yarışı Amerika'nın kazanması gereken bir yarıştır dediği sahne ekrana yansıyordu.
 O gün ABD merkezli küresel medya sayfaları ekrana yansıdığında; ekranda şu cümleler gözüküyor, 5G sadece 4G'den sonraki yeni nesil mobil bağlantı değil; özellikle askeri teknoloji; bir biyolojik silahtı bu…

Tüm bu film sahneleri ekrana yansıdığı esnada; dünyada henüz korona virüs yoktu!
Ve tam 6 hafta sonra, 27 aralık 2019’da Çin'in Wuhan kentinde ilk Korona virüs vakası ortaya çıkıyor.
Kısa bir süre sonra Korona virüs tüm dünyada gittikçe yayıldığı sahneler gösterilirken,
ekranda ABD Başkanı Donald Trump, Bill Gtes'in aşı çalışmaları  yapan ilaç firmasına teşekkür ederek 100 milyon dolar serbest bırakıldı diyerek sahne kapanıyor... THE END  

Burada film bitiyor... Ve beynimde deli sorular bir tür bitmek bilmiyor. Önce ormanları yakıp insanlık ailesinin bol oksijen teneffüs etmesinin yolunu kapatıp ardından 300 GHz frekansla çalışan 5G Teknolojisi ile dünyayı radyasyona boğarak ürettiğin virüs ile GEORGE GUIDESTONES anıtında ki ( Bu anıt Georgia eyaletinde dikilmiş 10 taş levha ) ilk yazılı emri hayata taşıyacaksın.

O ilk yazılı emir olan DÜNYANIN NUFUSUNU 500 milyondan aşağı düşür.
Bunu nasıl yapacak? Bunun için birtakım planlar kuruldu ve göz göre göre sistematik bir şekilde adımlar atılmakta. Peki, birbiriyle bağlantılı olan ama bir türlü ilişkilendiremediğimiz bu adımlar nelerdir?

 

Toplu ölümler suyu zehirleyerek mi olacak? Hava hareketleriyle mi? Yangınla mı? Harp ile mi? Deprem ile mi? Tsunami ile mi? Yoksa 18 Ekim 2019 da Bill Gates’ in söylediği 6 ay içinde bir salgın hastalık 30 milyon insanın ölümüne sebep olabilir. dediği CORONA virüsle mi?

Sizin bir hesabınız varsa ALLAH' ın da bir hesabı var ki; bakın tüm ülkeler  önlem için sundukları şartlar:

İslam’ ın ön gördüğü temizlik en başta gelen bir şart olarak,

Ardından insanlar elzem sebepler dışında evden ayrılamazlar; bakkal, manav, iş, eczane, hastane, banka veya sigorta şirketi (istisnai durumlarda)

Çocukları yürüyüşe çıkarmak, arkadaşları veya aileyi görmeye gitmeye yasak (yardıma ihtiyacı olan insanlara bakmak hariç, bu ise ancak ekstra hijyen ve fiziksel mesafe önlemleri ile mümkün).

Tüm barlar ve restoranlar kapalı. Sadece paket servise izin var.
Tüm eğlence mekânları kapalı; spor, film, müze, belediye kutlamaları…

Nikâhlar sadece misafirsiz kıyılabilir. Cenaze törenlerinde birkaç insandan fazlası olamaz.

Toplu taşıma çalışmaya devam edecek.

“Sakın, Allah’ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Allah, onları ancak gözlerin dehşetle bakakalacağı bir güne erteliyor.” (İbrahim: 42)

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol