banner30
Öne Çıkanlar Tarihi Çeşme Koruma Altına Alındı Süre İstedi! Ergen Emniyetten Asayiş Uygulaması SÖYLEDİKLERİMİZİ SAHAYA YANSITAMIYORUZ!

Bu haber kez okundu.

“2023 Seçimlerine Daha İyi Hazırlanıyoruz"

16 Ekim’de başlayan ve iki gün süren eğitimlerin sona erdiğini duyuran Yıldırım, ‘Bu hikâyenin kahramanı sensin’ teması ile düzenlenen, Teşkilat Akademisi Eğitimleri’ ne katılan konuşmacılara teşekkür etti.

AK Parti Elazığ İl Teşkilatı’nın; merkez, ilçe, belde, köy ve mahallelerde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde, hizmet vermeyi sürdürdüğünü kaydeden Yıldırım konuyla ilgili açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "Genel Merkez AR-GE Eğitim Başkan Yardımcımız Muhammed Doğan'ın açılış konuşmasıyla başlayan eğitimlerimiz tamamlandı.

 Milletvekillerimiz ve Elazığ Belediye Başkanı’mız ile tüm ak kadrolarımızın, yoğun katılımıyla gerçekleştirilen eğitimlerimiz kapsamında Cumartesi günü Nazım Maviş-AK Parti Demokrasi Yolculuğu ve Lider, Prof. Dr. Mehmet Şahin-Savunma Sanayi-Teknoloji-Ulaştırma, Prof. Dr. Atilla Arkan-Eğitim-Sağlık-Sosyal Politikalar, Serdar Tuncer-Motivasyon, Selim Cerrah-Dünyanın Yeni Yıldızı Türkiye, Zafer Şahin-Siyasal İletişim ve Yeni Medya konularında eğitim verirken, AK Parti Grup Başkan Vekilimiz Mahir Ünal’ın Siyasi Vizyon eğitimiyle başlayan Pazar günü kapsamında ise Mücahit Yanılmaz-Reformcu AK Belediyecilik, Tarkan Zengin-Etkili İletişim, İl Koordinatörümüz Nurettin Doğanay-Teşkilatın El Kitabı, Nurullah Genç-AK Değerler eğitimleri gerçekleştirildi.

Grup Başkan Vekilimiz Mahir Ünal başta olmak üzere tüm konuşmacılarımıza ve teşkilat mensuplarımıza eğitimlerimize katılımlarından ötürü teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte bu eğitimlerden aldığımız deneyimlerle hizmet etmeye, gönüllere dokunmaya devam edeceğiz. Bu eğitimler sonucunda bütün hedef 2023 seçimleri. İnşallah bu seçimlerden de alnımızın akıyla çıkacağız."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol