Öne Çıkanlar Esnafa Kira Desteği Göldere Köyündeki Yol Sorunu Giderildi MEB TRT Türkü Radyoda Kürsü Başı Minik yürekler Evde Kal çağrısı yaptı

Bu haber kez okundu.

“400 BİN TL’NİN FUTBOLCULARIMIZA ÖDENMEDİĞİ GİBİ ASILSIZ İDDİALARDA BULUNMUŞLARDIR”

Elazığ Belediye Başkanı Sayın Şahin Şerifoğulları tarafından kulübe yapılan 400 Bin TL’lik nakdi desteğin, alacaklarına karşılık Türkiye Futbol Fedarasyonu’na başvuran bir kısım oyuncuların ödemeleri yapılması için kullanıldığını belirtti. “400 Bin TL TFF’ye Başvuran Bir Kısım Oyuncularımıza Ödenmiştir” Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk, Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın Elazığspor’a 400 Bin TL yardımda bulunduğunu, bu parayla TFF’ye başvuran bazı futbolcuların ödemesinin yapıldığını ve ödeme yapılan oyuncuları açıkladı.

Başkan Öztürk açıklamasında Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın Elazığspor Kulübü’ne 400 Bin TL nakdi destekte bulunduğunu söyledi.

Ayrıca Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuru yapan oyuncuları ve onlara ödenen tutarları açıkladı. Elazığspor Başkan Selçuk Öztürk yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Kamuoyuna Duyuru; 5 Ocak 2021 tarihinde Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları tarafından kulübümüze 400 Bin TL nakdi destek sağlanmıştır.

Bu nakdi destek, alacaklarına karşılık Türkiye Futbol Fedarasyonu’na ayrılmak için başvuran bir kısım oyuncularımızın ödemeleri yapılması için kullanılmıştır. Türkiye Futbol Federasyonuna başvuran oyuncularımızın alacakları şu şekilde olup; Tufan Kelleci: 100.000 TL, Cengizhan Akgün: 100.000 TL, Ömer Yıldız: 93.235 TL, Onur Alsu: 79.500 TL, Ahmet Doğan: 112.500 TL, Murat Ceylan: 156.200 TL, Yiğitcan Erdoğan: 281.500 TL, Muhammed İldiz: 200.000 TL. Toplamda 1.122.935 Türk lirası tutarında alacakları bulunmaktaydı. Buna karşı Belediye Başkanımız Sayın Şahin Şerifoğulları tarafından kulübümüze destek amaçlı gönderilen 400 Bin TL’yi bizimle anlaşmaya yanaşan, kulübümüze karşı ılımlı davranan, inat etmeyen ve yürekleriyle birlikte bizimle savaşmak isteyen; Cengizhan Akgün’e 100 Bin TL, Yiğitcan Erdoğan’a 100 Bin TL, Muhammed İldiz’e 200 Bin TL ödenmiş ve bu futbolcularımızın kulübümüze fayda sağlayacağına inanarak, Tetiş Yapı Elazığspor’umuz da kalmaları sağlanmıştır.

“400 BİN TL’NİN FUTBOLCULARIMIZA ÖDENMEDİĞİ GİBİ ASILSIZ İDDİALARDA BULUNMUŞLARDIR”

“Ayrıca alacakları olmasına rağmen Türkiye Futbol Federasyonuna başvurmayan futbolcularımıza şahsım tarafından toplam 100 Bin TL ödenmiştir.

Kamuoyunda her zaman olduğu gibi bazı şer odakları anlamsız dedikodular yayarak kulübümüze destek amaçlı gönderilen 400 Bin TL’nin futbolcularımıza ödenmediği gibi asılsız iddialarda bulunmuşlardır.

Camiamız ve taraftarlarımızın bu tür asılsız iddialara itibar etmemelerini rica eder, kamuoyuna saygılarımı sunarım…”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol