Öne Çıkanlar Babacanın Partisinde 2 Elazığlı Koronavirus eğitimi verildi İş Yeri Açılış Kapanış Saatleri Yeniden Belirlendi ANILAR YERLE BİR YUKARIDAN BASKI GELDİ FAZLA İLERİ GİTMEYİN

Bu haber kez okundu.

Ahmet Doğan, Esnaf Kefalet Kooperatifine Adaylığını Açıkladı

Ahmet Doğan Elazığ Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Ve Kefalet Kooperatifinin 2021 yılı içerisinde yapılacak olan genel kurulunda aday olacağını açıkladı.

Ahmet Doğan Kimdir

Elazığ doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Elazığ’da tamamladıktan sonra, üniversite eğitimimi Kütahya iktisadi ve idari bilimler fakültesi işletme bölümünde tamamladım. 29 yıl bir kamu bankasında görev yaptım. 16 yıl boyunca Elazığ merkezde bankanın çeşitli kademelerinde görev yaptım. 1 yıl Diyarbakır şube müdürlüğü, 2 yıl Tunceli şube müdürlüğü, 4 yıl Elazığ sanayi sitesi şube müdürlüğü ve son olarak 5 yıl Adıyaman merkez şube müdürlüğü görevinde bulundum.

Kamu bankasında görev yaptığım süre içerisinde ekonomimizin temel taşı olan esnaf ve sanatkârlarımızla sürekli iç içe olduk, son yedi aydır şoför esnafı olarak faaliyet göstermekteyim.”

Aday olduğunu belirten Doğan, Elazığ’da faaliyet gösteren esnaflara iyi hizmet sunmak, şeffaf, katılımcı, ortak akıl ve yenilikçi bir yönetim anlayışı ile esnaf odası, meslek kuruluşu başkan ve temsilcileri ile kuracağı diyaloglarla, yapacağı istişarelerle her türlü sorun ve ihtiyaçlara kolaylık sağlayacağını belirtti.

Doğan açıklamasının, “Adaylığımın esnaf ve sanatkârlarımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol