Öne Çıkanlar ÖĞRENCİ YURTLARI İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI BAŞVURULAR KÜLTÜR PARKTA YAPILACAK Hemşerimiz Akkoyun Başkanların Konuğu Oldu Faturayı Bırakan Sayacı da Okur Jandarma yaban hayvanlarını aç bırakmıyor

Bu haber kez okundu.

AK PARTİ YENİ PARTİ BİNASI TÖRENLE AÇILDI

AK Parti Elazığ İl Başkanlığı’nın Malatya Yolu üzerindeki yeni hizmet binasının resmi açılışı düzenlenen törenle yapıldı. Törene AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, Ak Parti Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Ak Parti Adana Milletvekili Abdullah Doğru, AK parti MKYK Üyeleri Alaattin Parlak ve Şaziye Gündüz, Ak Parti Elazığ Milletvekilleri Metin Bulut, Zülfü Tolga Ağar, Eski Ak parti Elazığ Milletvekilleri Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, AK Parti İl, merkez ilçe, ilçe ve belde teşkilatları, kadın ve gençlik kolları, belediye başkanları, teşkilat mensupları ve vatandaşlar katıldı.

Partisinin il binasının resmi açılış törenine katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, ülke gündemi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Havanın yağmurlu olmasına değinen Kandemir, “Bereket yağıyor, yağmur bizleri ıslatıyor ama muhabbet böyle bir şey işte. Biz genel başkanımızla Cumhurbaşkanımızla kucaklaştığımızda yollara düştüğümüzde, sevdamızı aktardığımızda ne kar ne boran ne yağmur bizim önümüze geçemedi. İşte bugün sizlerle bir araya geldiğimizde bir kere daha görüyoruz, bir kere daha hatırlıyoruz ki bu aziz şehrin aziz insanları yeterki bir araya gelsin, o sıcaklıkla yağmura eyvallah demezler” ifadelerini kullandı.

YILDIRIM; " AK PARTİ SIRADAN BİR PARTİ DEĞİL BİR DAVA HAREKETİDİR."

AK Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, kısa süre içerisinde yeni hizmet binasını açtıklarını belirterek; “Binaları güzelleştiren oraya o sıcaklığı verecek olan o ekiptir. Eğer onlarda o sıcaklık yoksa o gönüllere dokunamıyorsa o binalar soğuk yapılardan başka bir şeye benzemez. Çok kısa sürede bu binamızı bu hale getirdik. AK Parti sıradan bir parti değil bir dava hareketidir. Bizlerde o davanın bir mensubuyuz. Hiçbir şey emeksiz olmaz, özverisiz olmaz. Buraya kadar getirdik yeter mi? Yetmez.”dedi.

ŞERİFOĞULLARI; "YEREL HİZMETLERLE DE ELAZIĞ’I DAHA YAŞANABİLİR HALE GETİRDİK."

AK Parti’nin millete hizmetin adı olduğunu vurgulayan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’da milletin desteği ile 2023 seçimlerine kadar AK davayı yükselteceklerini kaydetti.

Şerifoğulları, yerel hizmetlerle de Elazığ’ı daha yaşanabilir hale getirdiklerini söyleyerek; “Bu partiyi milletimizin duası ve destekleriyle bu günlere getirenler sizlersiniz. Allah’ın izniyle seçim gününe kadar uyku bize haramdır. Yorulmadan çalışarak şehrimizde AK davayı yükseltme adına hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bizle merkezi iktidarımızın ülkemizde yaptığı başarılı çalışmaların yanı sıra Cumhurbaşkanımızın çizdiği yol doğrultusunda yerelde çalışmalarımızı yürütüyoruz. İnşallah görev süremiz bitene kadar da sizlere vadettiğimiz 11 ana başlıktaki 100 projeyi tamamlayarak şehrimizi daha yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz.” İfadelerine yer verdi.

AĞAR; " KAMU GÜVENLİĞİ OLAN BİR ÜLKE VE ONUN BAŞINDA ÇOK ÖNEMLİ BİR LİDER."

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, yeni hizmet binasıyla Elazığ’ı en güzel şekilde temsil edeceklerinin altını çizerek; “Ateş çemberinin içinde huzurla yaşayan, kamu güvenliği olan bir ülke ve onun başında çok önemli bir lider. Onun liderliğinde devam ettiğimiz siyasi hayatımızda bizlere Elazığ’a yakışır bir ev gerekiyordu. Sağolsun il başkanımız siz değerli hemşehrilerimizle çok daha güzel bir ortamda hasbihal edebilmemiz için burayı yaptılar. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol