Öne Çıkanlar Kısmi Kapanma Genelgesi Yayınlandı Personele KBRN Eğitimi Verdi Bitki Koruma Ürünleri Uygulama Yetki Belgesi Eğitimi Verildi Dijitalleşmesi İçin İşbirliği Protokolü 100 Yıl Yıkıcı Bir Deprem Beklenmiyor

Bu haber kez okundu.

Aksa Fırat Elektrik’ten kalite tazminatı ve güvence bedeli sorgulama işlemlerinde online kolaylık

Aksa Fırat Elektrik, hali hazırda abonelik kaydı bulunan tüm müşterilerine kalite tazminatı ile güvence bedeli sorgulama ve iade işlemleri için internet sitesi üzerinden hizmet vermeye başladı.

Dijital yatırımlarını aralıksız sürdüren Aksa Fırat Elektrik, web sitesinden yapılabilecek işlemlere bir yenisini daha ekledi. Aksa Fırat Elektrik’in tüm aboneleri, dijital çağa uygun olarak geliştirilen online hizmet kolaylığı sayesinde, kalite tazminatı ile güvence bedeli sorgulama ve iade işlemleri için müşteri hizmeti merkezlerine gitmeden, sorgulama ve iade başvurusu yapabiliyor.

Müşteri memnuniyetini odağına alan Aksa Fırat Elektrik, hem işlemlerin kolay ve hızlıca yapılmasını sağlıyor hem de tüm abonelerine diledikleri an online olarak hizmet veriyor.   Aksa Fırat Elektrik’te abonelik kaydı olan tüm müşteriler, www.firataksa.com internet sitesi üzerinden hem kalite tazminatı hem de güvence bedeli sorgulama sayfasından işlemlerini kolay ve zahmetsizce gerçekleştirip iade talebinde bulunabiliyor.

Kalite tazminatı ile güvence bedeli sorgulama ve iade işlemleri için detaylı bilgiye 444 9 186 numaralı çağrı merkezini arayarak, en yakın Aksa Fırat Elektrik Müşteri Hizmetleri Merkezlerinden veya www.firataksa.com web sitesi üzerinden erişilebiliyor.

Detaylı Bilgi:Communication Partner – Cengiz Dalkılıç  - cengizdalkilic@cpartner.com.tr – 0530 224 2729

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol