Öne Çıkanlar Elazığ Yağmura Doyacak TOKİ İhtarnameyi Sehven Göndermiş Mini Terminal Binası İnşaatı Yükseliyor Kırmızı Alan Genişliyor Motosiklet Sürücüsü Hayatını Kaybetti

Bu haber kez okundu.

ASİLHAN ARSLAN'DAN RAMAZAN MESAJI

Ramazan Yardımlaşma ve Dayanışma Ayıdır…

Ramazan ayında, oruç ibadetinin yanında yardımlaşma ve dayanışmanın da ön plana çıktığına dikkat çeken Başkan Arslan; "Nefislerimizi terbiye etme fırsatının iyi değerlendirilmesi gerektiğini söyledi.

Ramazanın rahmet ve bağışlanma ayı olduğuna dikkat çeken Arslan, yayınladığı mesajda şunları söyledi: “11 ayın sultanı Ramazan ayını bir kere daha yaşamanın mutluluğu içindeyiz. Ramazan, İslâm’ın rahmetle yoğrulmuş adaletini, bilgi ve hikmetle bütünleşmiş ahlâkını bütün insanlığa gösteren bir aydır. Ramazan ayı Müslümanların Yüce Allah’ı idrak ettikleri, kendilerine rızık olarak verilen şeyleri paylaştıkları müstesna günlerdir. Bu mübarek ay, oruç ibadetinin yanı sıra yardımlaşma ve dayanışma duygusunu da ön plana çıkarmaktadır. Bir feyiz, rahmet, mağfiret, bolluk ve bereket mevsimi olan bu mübarek günleri hürmetine imkanı olan tüm üyelerimizin ve vatandaşlarımızın ihtiyaç sahiplerine dokunmaları dileklerimle, tüm halkımızın huzur içinde Ramazan ayı geçirilmesini ve Bayram coşkusu yaşamalarını dilerim” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol