Öne Çıkanlar JANDARMA SOKAK HAYVANLARINI UNUTMUYOR JANDARMA KARDA MAHSUR KALAN 5 KİŞİYİ KURTARDI KARABALIK TİCARETTEN İTİBAR SUİKASTİ İDDİASI Azra İki Kaza

Bu haber kez okundu.

BAKAN MURAT KURUM 26 NİSAN’DA GELİYOR

Daha önce 15 Nisan tarihinde Elazığ’a gelmesi beklenilen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un 26 Nisan Salı günü Elazığ’a geleceği öğrenildi…Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Elazığ’a gelecek.

Daha önce Bakan Murat Kurum’un 15 Nisan Cuma günü Elazığ’a geleceği öğrenilmişti. 15 Nisan tarihinde Elazığ’a gelmesi beklenilen Bakan Kurum’un programının ileri bir tarihe alınarak 26 Nisan Salı günü gelmesi bekleniyor.

Bakan Kurum, Elazığ’da 24 Ocak 2020 tarihinde meydana gelen depremin ardından yapılan çalışmaları yerinde incelemesi tahmin ediliyor.

VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELECEK

Daha sonra Bakan Murat Kurum, depremzede vatandaşlar ile bir araya gelmesi bekleniyor. Bakan Kurum, Elazığ’da iftar programına katılması tahmin ediliyor.

ÇEŞİTLİ TOPLANTILARA KATILMASI BEKLENİYOR

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Kurum çeşitli toplantılara katılması ön görülüyor. Bakan Kurum’un Programının detayları önümüzdeki günlerde belli olacak.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol