Öne Çıkanlar Sanatçı Hasan Erin Yeni Albümü Çıktı Memur Sen 15 Temmuz Şehitleri Bayrak Koşusu Takım Hedefe Ulaşamadı! Talep Olursa Binalar Yeniden İncelenecek

Bu haber kez okundu.

Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

Düzenlenen yarışma ile ilgili olarak Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan ilgili açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Görsel ve edebi kategori olmak üzere iki ayrı kategoride yarışan öğrencilerimiz ve öğretmenleri Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk tarafından kabul edilerek ödülleri kendilerine takdim edildi.

Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen ödül programına Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Müdür Yardımcısı Mehmet Zeki Ulufer, Yeşilay Cemiyeti Elazığ Temsilcisi Taner Kayaoğlu, dereceye giren öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve öğrenci aileleri katıldılar.

Milli Eğitim Müdürü Gürtürk yapılan yarışma sonucunda il birincisi olan öğrencilerimizi tek tek tebrik ederek, öğrencilerimize başarı belgesi ve plaketlerini takdim etti. Öğrencilerimize Yeşilay Cemiyeti tarafından verilen bin liralık para ödülü de ailelerinin hesabına yatırıldı.

Düzenlenen yarışmada görsel sanatlar kategorisinde;

Palu Mehmet Vehbi Bilgin İlkokulundan İrem Hacer Demirbağ, Elazığ Bilim Sanat Merkezinden Deniz Dilkaraoğlu ve Fırat Anadolu Lisesinden İrfan Ulutaş il birincisi oldular.

Edebi eserler kategorisinde ise;

Vali M. Lütfullah Bilgin İlkokulundan Zeynep Aşkın, Mustafa Kemal Ortaokulundan Zeynep Ela Yılmaz ve Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesinden Zeynep Akpunar il birincisi oldular.

Yarışmada il birincisi olan tüm öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol