Öne Çıkanlar Esnafa Kira Desteği Göldere Köyündeki Yol Sorunu Giderildi Yaylacıların Sorunlarını Dinledi MEB TRT Türkü Radyoda Kürsü Başı

Bu haber kez okundu.

Başarılı Öğretmenler Ödüllendirildi

Uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerin yararlanabileceği dijital içeriklerin hazırlanmasını konu edinen yarışmaya katılan öğretmenler arasında yapılan eleme sonucunda Video ve Afiş dalında ilk üçe giren öğretmenler, İl Milli Eğitim Müdürlüğünde  düzenlenen programla ödüllendirildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şubesinden sorumlu Müdür Yardımcısı M. Zeki Ulufer ve RAM Müdürü Bekir Erol ile dereceye giren öğretmenlerin katıldığı programda dijital içerik hazırlama konusunda başarı gösteren öğretmenlere ödülleri takdim edildi.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk öğretmenlerin uzaktan eğitim sürecinde de çalışmaya ve zamanlarını öğrencileri için kullanmaya devam ettiklerini belirterek, bu süreçte yaşanan bir çok zorluğa rağmen günün şartlarına uygun olarak hazırlanan dijital içerikler ile öğrencilerin motivasyonlarının arttırıldığını ifade etti.
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol