banner30
Öne Çıkanlar ZEHİRE BÜYÜK DARBE AŞISIZLARA PCR TESTİ ZORUNLULUĞU KALDIRILDI TIPTA UZMANLIK EĞİTİMİ GİRİŞ SINAVI BAŞVURULARI BAŞLADI HIRSIZLIK ŞÜPHELİSİ İKİ SAATTE YAKALANDI GÜREŞ MÜSABAKALARI SONA ERDİ

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN AKPINAR'DAN, VARANK VE AKTAŞ'A ZİYARET

Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar, Ankara’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Fatma Varank ve Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş’ı ziyaret eden Başkan Akpınar, ziyaretlerin güzel bir ortamda gerçekleştiğini ifade etti.


Ziyaretlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Akpınar; “İlçemizde yaptığımız çalışmalar dışında fırsat buldukça Ankara’ya giderek çeşitli ziyaretler gerçekleştiriyor, işlerimizin takibini yapıyoruz.

Bu kapsamda Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Fatma Varank ve Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş’ı makamlarında ziyaret ederek devam eden çalışmalarımız hakkında bilgilendirme yaptık.

Önümüzdeki süreçte hayata geçirmeyi planladığımız projelerle ilgili de bilgi aktardığımız Bakan Yardımcımız ve Emniyet Genel Müdürümüze bizlere gösterdikleri misafirperverlikten ötürü teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol