Öne Çıkanlar 5 Cenaze 4 Tabut BALIKÇI TEZGÂHLARINDA KÖPEK BALIĞI Teknik sorumlu Önder Çınar ile karşılıklı olarak yollar ayrıldı Azim ve Kararlılıkla Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz Mehmet Aysu 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne Terfi Etti

Bu haber kez okundu.

Başkan Alpay, Kırmızı Montlular İle Bir Araya Geldi

Merkez üssü Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan, 41 kişinin yaşamını yitirdiği 24 Ocak'taki 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından, İçişleri Bakanlığı ve valilik desteğiyle 3 dernek, 1 öğrenci platformu ve 1 taraftar grubunun katılımıyla 'Kırmızı Montlular Gönüllülük Hareketi' kuruldu. Hareket, kurulduğu günden bugüne binlerce kişiye destek verdi.

 Birevim Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı ve Birevim Elazığ İl Özel İdare SK Başkanı Mustafa Alpay ve Kulüp Genel Sekreteri Av. Ahmet Doğuş Cantürk ile birlikte "İyilik dünyaya hakim olana kadar yorulmak yok" sloganıyla yola çıkan 'Kırmızı Montlular Gönüllülük Hareketi üyelerini ve Kurucu Genel Başkanı Erhan Eğit’i ziyaret etti. Başkan Alpay, üyelerden çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldı.

Ziyaret sonrası kısa bir açıklama yapan Başkan Alpay: “Kırmızı Montlular Gönüllülük Hareketi üyelerini ziyaret ettik. Hareket kurulduğu günden beri faydalı işler gerçekleştirdi. Çalışmalarını takip ediyorum. Bugün burada olmaktan da büyük mutluluk duyuyorum. Gençlerimizle sosyal girişimcilik üzerine sohbet gerçekleştirdik. Sosyal girişimcilik ile ilgili olarak kendilerine bilgiler verdim. Arkadaşlarımızın projelerini dinledim. Ziyaret oldukça faydalı ve keyifli geçti. Gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür.

Kederim”diye konuştu.ırmızı Montlular Gönüllülük Hareketi Kurucu Genel Başkanı Erhan Eğit ise: “Bugün önemli bir misafirimiz vardı. İlimizin önemli dinamiklerinden Mustafa Alpay koordinasyon merkezimizi ziyaret ederek çalışmalarımız hakkına bilgi aldı. Şahsım ve teşkilatım adına bizleri ziyaret ettikleri için teşekkür

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol