Öne Çıkanlar Esnafa Kira Desteği Göldere Köyündeki Yol Sorunu Giderildi MEB TRT Türkü Radyoda Kürsü Başı Minik yürekler Evde Kal çağrısı yaptı

Bu haber kez okundu.

Başkan Doğdu, Regaip Kandilini kutladı

CHP Elazığ  İl Başkanı Yavuz Doğdu,  Regaip kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak  tüm İslam Alemi’nin ve Elazığlıların kandilini kutladı. 

Doğdu, üç ayların başlangıcı olan Recep Ayı’na ve Regaip Kandili' ne  ulaşmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti 

Başkan Doğdu, "Mübarek üç aylara kavuşmamızın, sevincin ve huzurun iklimine açılan kapı, Receb, Şaban ve Ramazan aylarının habercisi Regaip Gecesi’dir.

Hep birlikte Allah’ın bereket, rahmet ve mağfiretinin bol bol ihsan edildiği üç ayların müjdecisi Regaib Kandil’ine erişmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Üç aylar Allah'ın rızasını kazanmak, kötülüklerden uzaklaşmak, ailemize, çocuklarımıza, vatanımıza, milletimize, ülkemize, İslam Alemi’ ne ve tüm insanlığa karşı sorumluluğumuzu hatırlamak, hata, ihmal ve kusurlarımızdan arınmak, barış, huzur ve kardeşliğimizi pekiştirmek için önemli bir fırsattır.

Tüm İslam Alemi’ nin Regaib Kandili’ni tebrik eder halkımıza, ülkemize ve tüm İslam dünyasına hayırlar, bereketler, barış ve huzur getirmesini Allah'tan niyaz ederim." ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol