Öne Çıkanlar Erdem: Ne Olur Elazığa İyilik Yapın Elazığdan Bingöle Fide Desteği Kaçak Yapılaşmaya Sıkı Denetim Belediye ekipleri canla başla çalışmaya devam ediyor Pandemi tedbirlerini hiçe sayan restorana baskın yapıldı

Bu haber kez okundu.

Başkan Koca Menfur Saldırıyı Kınadı

Başkan Koca, yaptığı açıklamada, "Bir zamanların huzur adası olarak bildiğimiz ve övündüğümüz Elazığ ne yazık ki uzun süreden beridir hep böyle nahoş davranışlarla ve hiç hoşumuza gitmeyen gelişmelerle gündeme gelmekte. Son zamanlarda takdir edersiniz ki haberlerimizin büyük bir kısmını Elazığ'da özellikle asayiş ve narkotik olaylar meşgul etmekte. 

Bizler Elazığ basını olarak hem bunlara üzülüp hem de bunları üzülerek haber yapıp çözüm odaklı öneriler sunarken ne yazık ki akşam saatlerinde tatsız gelişmelere basın mensupları olarak bizler maruz kaldık.

Akşam saatlerinde ilimizin iki önemli görsel medyasından biri olan Kanal 23 Televizyonumuzun önünde park halinde olan ve Kanal 23 ile Doruk Medyanın Genel Müdürü sevgili kardeşimiz Yunus Evliyaoğlu'nun özel aracına saldırı düzenlendi. Tabi saldırının düzenlenmesiyle kolluk kuvvetlerimiz anında vaziyet aldılar.

Sebebini araştırıyorlar. Faillerin bulunması için yoğun bir şekilde çaba gösteriyorlar.

Biz kendilerine bu vesile ile teşekkür ediyoruz.

Saldırının sebebi henüz netlik kazanmadı. Lakin sebebi ne olursa olsun bir basın mensubuna, bir gazetecinin aracına yapılan saldırı Elazığ kamuoyuna ve Elazığ basınının tümüne yapılmıştır.

Dolayısıyla bu menfur saldırıyı yapanları şiddetle kınıyoruz.

Kınamanın akabinde de saldırganların biran önce kolluk kuvvetleri tarafından bulunup adli mercilere teslim edilmesini bekliyor, takipçisi olacağımızı da buradan deklere ediyoruz.

Bu vesile ile sevgili Yunus Evliyaoğlu kardeşimizin nezdinde Kanal 23 ve Elazığ basınına geçmiş olsun diyor, bu olayı yapanları ve yaptıranları da şiddetle kınıyorum." dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol