Öne Çıkanlar ÖĞRENCİ YURTLARI İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI BAŞVURULAR KÜLTÜR PARKTA YAPILACAK Hemşerimiz Akkoyun Başkanların Konuğu Oldu Faturayı Bırakan Sayacı da Okur Jandarma yaban hayvanlarını aç bırakmıyor

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN KÜRÜM'DEN KOVANCILAR VE KARAKOÇAN İLÇELERİNE ZİYARET

Programa Kovancılar ilçesiyle başlayan Kürüm, sonrasında Karakoçan ilçesiyle günü sonlandırdı.

AK Parti Elazığ Gençlik Kolları Başkanı Emre Burak Kürüm , Kovancılar ilçe ziyaretlerinde Kovancılar ilçe Gençlik Kolları Başkanı Rıdvan Koç, Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Özel Dil Gelişimi Rehabilitasyon Merkezini ve Özel Mavi Kardelen Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek, çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ardından "Genç Esnaf Ziyaretleri" kapsamında esnaflarla bir araya gelerek, talep ve sorunlarını dinledi.

Önceki dönem İl Genel Meclis Başkanı Metin Baki Ölçü'yü ziyaretinden sonra "Mahalle Bizim, Gençlik Bizim" programını gerçekleştirerek, gençlerle bir araya geldi.

Kovancılar ziyaretinin ardından Karakoçan'a geçen Başkan Kürüm, Karakoçan ilçe Gençlik Kolları Başkanı Tayyip Akbulut, Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Karakoçan ilçe başkanı Ülküşan Özdemir'i ve ilçe Belediye Başkanı Ayhan Akbaba'yı ziyaret etti.

"Genç Esnaf Ziyaretleri" kapsamında esnaflarla bir araya gelerek, talep ve sorunlarını dinledi.

Ardından "Mahalle Bizim, Gençlik Bizim" programını gerçekleştirerek, gençlerle bir araya geldi.

KÜRÜN:" "MAHALLE BİZİM, GENÇLİK BİZİM"

PROGRAMINI ÇOK ÖNEMSİYORUM"

Gün boyu gerçekleştirilen ziyaretlerle ilgili açıklamada bulunan Kürüm, "İlçe ziyaretlerimiz kapsamında Kovancılar ve Karakoçan ilçelerimizde bir dizi temaslarda bulunduk.

Sokak sokak gezip, esnaflarımızı dinleyip varsa bir sıkıntıları, çözüm bulma noktasında yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Genel Merkezimizin tensipleriyle 81 ilde yapılan "Mahalle Bizim, Gençlik Bizim" programını çok önemsiyorum.

Çünkü bu program vesilesiyle yüzlerce gençle buluştuk. Amacımız gençlerimizi dinlemek ve anlamak.

Eğer biz buna sonuç olarak doğru bir şekilde aracı olabilmişsek ve de neticelendirebilmişsek bu bizim için en büyük mutluluk kaynağıdır" dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol