banner28
banner29
Öne Çıkanlar BALIK: YARALARIMIZIN BÜYÜK KISMINI SARDIK Dev Yatırım Su Sızdırıyor Şehir Yeni Bulvarlar Kazanıyor Müslümanların önüne açılmış bir fırsat kapısıdır Başkan Kocadan

Bu haber kez okundu.

Başkan SARAÇ; SOYKIRIM İFADESİNİ KULLANAN ABD BAŞKANINI ŞİDDETLE KINIYORUM.

Saraç, Milletimiz Tarih boyunca kurduğu devletlerde, adaletle hükmetmiş, İslam dininin ve kültürünün yansıması olarak özgür ve refah içinde yaşamak isteyen toplumlar için rol model olmuştur.

ABD Başkanı Biden'ın Milletimizi itham ettiği Ermeni soykırımı, koca bir yalan, politik bir iftiradan öteye gitmeyen, mesnetsiz bir iddiadır.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan defalarca, arşivlerin açılıp, Uluslararası komisyonlar kurulup, konunun objektif bir şekilde araştırılmasını teklif ettiği halde, malum müfteri devletler buna yanaşmamışlardır zira bu yalanın hiçbir tarihi belgeye ve bilgiye dayanamadığını çok iyi bilmektedirler.

Ülkemize yönelik olarak ortaya atılan Ermeni soykırımı iftirası karşısında, Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin alacağı her türlü kararın ve uygulayacağı politikaların, sonuna dek yanında ve destekçisi olmayı, milletimizin ve devletimizin onurlu bir mensubu olarak şeref kabul etmekteyim dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol