Öne Çıkanlar Kısmi Kapanma Genelgesi Yayınlandı Personele KBRN Eğitimi Verdi Bitki Koruma Ürünleri Uygulama Yetki Belgesi Eğitimi Verildi Dijitalleşmesi İçin İşbirliği Protokolü 100 Yıl Yıkıcı Bir Deprem Beklenmiyor

Bu haber kez okundu.

Başkan Şerifoğulları'ndan Hafta Sonu Mesaisi

Başkan Şerifoğulları’nın ziyaretleri kapsamındaki ilk durağı köy statüsünden mahalleye dönüşen Şahinkaya oldu. Mahalle muhtarı Hıdır Şahin ile birlikte mahalle sakinleriyle bir araya gelen Şerifoğulları, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi.

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları daha sonra Sarayatik Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalle muhtarı Aytaç Şahinoğlu’ndan sorun ve talepleri dinleyen Başkan Şerifoğulları, vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları’na ziyaretleri esnasında Çarşı Mahallesi muhtarı Ahmet Aytaç’ta eşlik etti.

"Gönül Belediyeciliği" ile yaşam kalitesi yüksek bir şehir inşa etmenin gayreti içerisinde olduklarını belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; "Şehrimizin tüm mahallelerine eşit ve adil bir şekilde hizmet götürme kararlılığıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Çok önemsediğimiz mahalle ziyaretlerimiz kapsamında Şahinkaya ve Sarayatik Mahallelerimizi ziyaret ettik.

Vatandaşlarımızla bir araya gelerek sorun, talep ve önerileri dinleyerek kendilere Belediye olarak yaptığımız çalışmaları aktardık. Vatandaşlarımıza ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum."dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol