Öne Çıkanlar Sigaradan İki Yılda 112 Milyar TL ÖTV Geldi Sağlık Çalışanlarından Konvoylu Çağrı Milletvekili Bulut Elektrik ve Doğalgaz Faturaları 3 Ay Daha Ertelendi Hurda Araç Parçalarını Sanata Dönüştürüyor

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN YILDIRIM: "PARTİMİZE KATILAN HERKES BİZE GÜÇ VERİYOR"

AK Parti Grup Toplantısı'nda Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın taktığı parti rozetiyle AK Parti'ye geçen Hatif Çadırcı'nın partiye güç katacağına inandığını belirten Yıldırım; "Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle ailemize katılarak birlikteliğimize güç katan Yazıkonak Belde Belediye Başkanımız Hatif Çadırcı’yı tebrik ediyor, hayırlı çalışmalar yapmasını temenni ediyorum.

Birlik ve beraberlik içerisinde vatandaşlarımıza daha iyi hizmet anlayışıyla çıktığımız bu yolda güçlü ve dinamik ekibimizle her geçen gün istikrarla büyüyor, hedefimize daha çok yaklaşıyoruz.

Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ile çıktığımız bu kutlu yolda bıkmadan, usanmadan, gece gündüz demeden AK gönüllerle samimi ve tevazuyla yürümeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol