Öne Çıkanlar ÖĞRENCİ YURTLARI İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI BAŞVURULAR KÜLTÜR PARKTA YAPILACAK Hemşerimiz Akkoyun Başkanların Konuğu Oldu Faturayı Bırakan Sayacı da Okur Jandarma yaban hayvanlarını aç bırakmıyor

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN YILDIRIM’DAN 8 MART KADINLAR GÜNÜ MESAJI

Başkan Yıldırım açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Bizim dinimiz, “Cennet, annelerin ayakları altındadır. Annenize, babanıza yanınızda yaşlandıklarında öf bile demeyeceksiniz” diye emreder.

Bizim dinimiz, medeniyetimiz, kültürümüz, kadın erkek demeden, yaşlı çocuk demeden canı, hayatı, insanı kutsal görür, mübarek görür, dokunulmaz görür.

İşte bu anlayışla her zaman değer verdiğimiz kadınlarımızın yaşam standartlarının yükselmesi için herkes sorumluluğunu yerine getirmeli.

AK Parti sayesinde dili, dini, ırkı, giyimi kuşamı, yaşı ne olursa olsun kadınların tamamı için önemli demokratik kazanımlar elde edildi.

Bu kazanımların korunmasını ve daha da geliştirilmesini, kadınlarımızın her alanda aktif rol almasını çok önemsiyorum.

Bu duygularla 8 Mart’ın tüm kadınlar için, istismarın son bulmasına, baskıların sona ermesine, cinayetlerin, tecavüzlerin tükenmesine, barışa, dostluğa, kardeşliğe ve dayanışmaya vesile olmasını yürekten temenni ediyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol