Öne Çıkanlar 5 Cenaze 4 Tabut BALIKÇI TEZGÂHLARINDA KÖPEK BALIĞI Teknik sorumlu Önder Çınar ile karşılıklı olarak yollar ayrıldı Azim ve Kararlılıkla Çalışmalarımızı Sürdürüyoruz Mehmet Aysu 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne Terfi Etti

Bu haber kez okundu.

BAŞKAN ZORLUOĞLU ELAZIĞ'I UNUTMADI

Her fırsatta Elazığ’a ve Elazığlılara olan sevgisini gösteren Başkan Zorluoğlu bir kez daha devlet adamlığını göstererek, Mollakendi Belde sakinlerinin gönlünde taht kurdu. 


Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan’ın girişimleriyle beldeye kazandırılan araç bugün itibariyle hizmete başladı.


Mollakendi Belediye Başkanı Mehmet Enis Doğan, Başkan Murat Zorluoğlu’na minnettar olduklarını belirterek açıklamasında şunları söyledi:


“İlimizde Valilik yaptığı dönemde hemşehrilerimizin sevgisini kazanan değerli başkanımız Murat Zorluoğlu, beldemiz hizmetlerinde kullanılmak üzere bir adet Vidanjör aracını hibe etti.

Belde sakinlerimiz adına kıymetli başkanımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

Başkanımız, devlet adamlığını bir kez daha göstermiş ve Cumhurbaşkanımızın bizlere çizdiği Gönül Belediyeciliğini layıkıyla yerine getirmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle aracın beldemize hayırlı olmasını diliyor, önümüzdeki günlerde yeni müjdelerle kamuoyunun karşısına çıkacağımızı belirtmek istiyorum.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol