banner30
Öne Çıkanlar Partilerin Üye Sayıları Açıklandı Ptt Meydanı Çalışmaları El Değişti Reis 67 Yaşında Barak Son Yolcuğuna Uğurladı Yıldırım-9 Şenyayla Operasyonu Başlatıldı

Bu haber kez okundu.

Belediyeden Toplu açılış

Elazığ Belediyesi tarafından Yıldızbağları Mahallesi’nde inşa edilen ve binlerce kitaba bir tıkla ulaşabilecek şehrin yeni marka değeri dijital kütüphane, 10 yeni semt kütüphanesi ve 19 yeni spor yaşam merkezi toplu açılış töreni, 18 Eylül Cumartesi günü, saat 18.00’de gerçekleştirilecek.

Toplam 1.900 metrekare alan üzerinde, 650 metrekare inşaat alanına sahip olacak şekilde inşa edilen kütüphane bünyesine 40 adet bilgisayar ile donatılan 2 adet salon yer alıyor.

Geleneksel kütüphane anlayışına yepyeni bir boyut kazandıran yeni nesil uygulamalar arasında yer alan dijital kütüphanede, 28 ayrı kategoride 25.000 kaynak esere elektronik ortamda kolayca erişebilecek. Kütüphane bünyesinde ayrıca tarih, edebiyat, felsefe, psikoloji, dini yayınlar, kişisel gelişim ve benzeri kategorilerde 5.300 adet kitap yer alacak.

Okuyucular, ücretsiz olarak gerçekleştirecekleri Elazığ Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Dijital Kütüphanesi üyelik işlemlerinin ardından diledikleri zamanda ve diledikleri her yerden https://elazig.hiperkitap.com adresi üzerinden binlerce kitaba, elektronik ortamda ulaşabilme olanağı kazanacak.

10 YENİ SEMT KÜTÜPHANESİ VE 19 YENİ SPOR YAŞAM MERKEZİ

Gerçekleştirilecek törende ayrıca, şehrin dört bir yanında hizmete sunulan 10 yeni semt kütüphanesi ile 19 yeni spor yaşam merkezinin de açılış törenleri gerçekleştirilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol