banner30
Öne Çıkanlar Lösemi Hastası Genç Kız Yardım Bekliyor Hava Limanı Bir Buçuk Ay Kapanacak Elazığ Emniyeti Çalışmalarıyla Göz Dolduruyor Jandarma Hırsızları Suçüstü Yakaladı İl Protokolü Aşure Dağıtımında

Bu haber kez okundu.

Bölgesel Hentbol Ligi Sona Erdi

Bölgesel Lig Müsabakalarında Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü, Karşıyaka İlköğretim Okulu ve Rize Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü takımlarının karşılaşmaları gerçekleşti. 1-3 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen karşılaşmaların sonucunda: 1. Rize Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü 2. Karşıyaka İlköğretim Okulu 3.Elazığ Gençlik ve Spor Kulübü oldu.

Birinci ve ikinci olan takımlar ikinci lige çıkarken üçüncü olan Elazığ Gençlik ve Spor Kulübünün 2. Lige çıkma durumu tüm Bölgesel lig grup müsabakalarının bitmesinden sonra ilerleyen tarihlerde belli olacaktır.

Takımlara kupaları Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet EREN tarafından takdim edildi.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet EREN yaptığı açıklamada, " İlimizin ev sahipliğinde Yakup Kılıç Spor Salonunda gerçekleşen müsabakalara katılan tüm takımlara, antrenörlerine ve hocalarına teşekkür ediyorum.

Gerçekleşen müsabakalar sonucunda dereceye girerek ikinci lige yükselen takımlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. " ifadelerine yer verdi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol