banner30
Öne Çıkanlar Lösemi Hastası Genç Kız Yardım Bekliyor Hava Limanı Bir Buçuk Ay Kapanacak Elazığ Emniyeti Çalışmalarıyla Göz Dolduruyor Jandarma Hırsızları Suçüstü Yakaladı İl Protokolü Aşure Dağıtımında

Bu haber kez okundu.

Çaydaçıra-Şahinkaya Yolu'nda Çalışmalar Tamamlandı

Yapılaşmanın, hızla ilerlediği ve her geçen gün kalabalıklaşan Çaydaçıra ve Şahinkaya Mahalleleri’nde, ulaşımı rahatlatmak amacıyla yapılan; 1800 metre uzunluğundaki , 6 şeritli yeni bağlantı yolu hizmete sunuldu.

Şehrin gelişmekte olan yeni bölgesinde, trafik hızını ve konforunu artırmak için sürekli yeni güzergâhlar oluşturan Elazığ Belediyesi ekipleri, bir yandan yeni yol çalışmaları yaparken, bir yandan da açılan yolların kaldırım, peyzaj ve yeşillendirme çalışmalarını gerçekleştiriyor.

 “Önceliğimiz Vatandaşlarımızın Güvenliği”

Elazığ Belediyesi olarak, trafik akışını rahatlatmak, yolların kalitesini ve standardını yükseltmek, daha modern ve güvenli ulaşım olanağı sağlamak amacıyla, şehrin dört bir yanında çalıştıklarını belirten Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Çaydaçıra-Şahinkaya yeni bağlantı yolunun, hemşerilerimize hayırlı olmasını diledi.

Şehrin trafik yükünü rahatlatmak için, gerekli her noktada yeni bağlantı yolu ve alternatif güzergâh oluşturacaklarını kaydeden Başkan Şerifoğulları:

“Bütün bu çalışmaların yanında, önceliğimiz vatandaşlarımızın güvenliği ve konforu olacak. Yaptığımız her çalışmanın yerinde ve kaliteli olmasına çok önem veriyoruz. Elazığ’ı , en iyi yaşanabilir kentler sıralamasında ilk sıralara taşımak için bir bütün olarak ele alıyoruz ve ulaşımdan, eğitime, altyapıdan spora çok yönlü bir hizmet anlayışıyla ilerliyoruz. Bu doğrultuda, hizmete sunduğumuz Çaydaçıra-Şahinkaya yeni bağlantı yolunun da, tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.”dedi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol