banner30
Öne Çıkanlar Lösemi Hastası Genç Kız Yardım Bekliyor Hava Limanı Bir Buçuk Ay Kapanacak Elazığ Emniyeti Çalışmalarıyla Göz Dolduruyor Jandarma Hırsızları Suçüstü Yakaladı İl Protokolü Aşure Dağıtımında

Bu haber kez okundu.

Cenaze İşlemleri Tek Çatı Altında Toplanıyor

Fevzi Çakmak Mahallesi’nde toplam 7 bin metrekare alan üzerinde, bin 200 metrekare kapalı alana sahip ,hizmet binası bünyesinde; 20 adet morg, 5 adet gasilhane, bekleme salonu ve idari birimler yer alıyor. 200 kişilik bir caminin de yer aldığı merkezde, aynı anda 4 cenaze namazı kılınabilecek.

Vatandaşlar, şehir içinde, trafik sıkışıklığı yaşamadan cenaze namazlarını eda ederek, cenazelerini mezarlık alanlarına nakledebilecek.

Çevre düzenleme çalışmalarıyla son derece modern bir kimliğe sahip olan  Mezarlıklar Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası, geniş otopark alanıyla da vatandaşa rahat ve konforlu hizmet sunacak.

Modern bir yapı olarak şehre kazandırılan Mezarlıklar Müdürlüğü Yeni Hizmet Binası’na gelen vatandaşlar, cenaze ve definle ilgili tüm işlemlerini tek merkezde rahatlıkla yapabilecek.

“Zor Zamanlarında Vatandaşlarımızın Yanındayız”

Zor zamanlarında vatandaşların yanında yer almanın, sosyal belediyeciliğin bir gereği olduğunu dile getiren Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vatandaşa sunulan hizmet kalitesini artırmak adına şehrin dört bir yanında çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti. Şerifoğulları, “Tek gayemiz bu şehirde yaşayan hemşerilerimizin yaşam kalitelerine değer kazandırmak, şehrin gelişimine değer kazandırmaktır.

Fevzi Çakmak Mahallemizde hayırsever bir vatandaşımızın desteğiyle, inşa edilen Mezarlıklar Müdürlüğü yeni hizmet binamızın açılışını 15 Ekim Cuma günü gerçekleştireceğiz.

Sosyal belediyecilik çalışmalarımız doğrultusunda, şehrimize kazandırdığımız Mezarlıklar Müdürlüğü  hizmet binamızın devreye girmesiyle, vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmet kalitemizi daha da artırmış olacağız.

Vatandaşlarımız artık en zor günlerinde, tek merkezden işlemlerini rahatlıkla yapabilecekler. Katkılarından dolayı, hayırsever vatandaşımıza bir kez daha teşekkür ediyorum.” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol