Öne Çıkanlar Memur Sen Seyyanen Zam İstedi! 2020nin Suç Dosyası Başkan Dumandağdan Başhekim Keleşe Ziyaret Sağlık Bakanlığı 12 Bin Sözleşmeli Sağlık Personeli Alacak MHP Baskil İlçe Başkanı ve Yönetimi İstifa Etti

Bu haber kez okundu.

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Belli Oldu

Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinçci’nin yerine vekaleten Tunceli Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Önder Yurdakul'un bakacağı bildirilmişti.

Alınan bilgilere göre Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürülüğü’ne, eski Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Erzurumlu Hikmet Şişecioğlu atandı.

24 Ocak’ta meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Elazığ’da yoğun bir şekilde çalışmalar sürdüren Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinnçci geçtiğimiz günlerde görevden alınmıştı.

Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinnçci’nin yerine vekaleten Tunceli Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Önder Yurdakul'un bakacağı bildirilmişti. Alınan bilgilere göre Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürülüğü’ne, eski Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Erzurumlu Hikmet Şişecioğlu atandı.

HİKMET ŞİŞECİOĞLU KİMDİR?

1969 Erzurum doğumlu İl Müdürü Hikmet Şişecioğlu, 1990 yılı İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü mezunudur. 1990 yılında Tokat Bayındırlık ve İskân İl Müdürlüğünde Mühendis olarak memuriyet hayatına başladı. 1992 - 1999 yılları arasında Erzincan Bayındırlık ve İskân Müdürlüğünde Mühendis olarak, 1999 - 2001 yılları arasında Erzincan Bayındırlık ve İskân Müdürlüğünde Dön. Ser. İşl.Md. V. olarak, 27.08.2001-24.12.2001 tarihleri arasında Erzurum Bayındırlık ve İskan Müdürlüğünde Şube Müd. olarak,  2001 - 2011 yılları arasında Erzurum Bayındırlık ve İskân Müdürlüğünde (asil) Müdür Yardımcısı olarak, 2011 - 2013 yılları arasında ise Erzurum çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde Araştırmacı-Müdür Yard. V. olarak çalıştı. 31 Temmuz 2013’de 10996 sayılı Bakanlık olur ile Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürü görevine vekâleten atandı. Hikmet Şişecioğlu son olarak Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü görevine atandı.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol