Öne Çıkanlar İŞKUR ve Fırat Üniversitesi Arasında Protokol İmzalandı Öğretmenler ve Okul Çalışanlarına Aşı Yapılacak DEVA Partisinde İl Başkanı Görevden Alındı Geleceğe Nefes Kampanyasına En Az Bağış Yapan 2. İl Oldu Başkan Şerifoğulları Sağlık Durumuyla İlgili Açıklama Yaptı

Bu haber kez okundu.

Cinisli Ve Kabukcuoğlu Elazığ TSO’yu Ziyaret Etti

Elazığ TSO Meclis Toplantı Salonu’nda ağırlanan İYİ Parti heyetine Elazığ TSO tarihçesi, çalışmalar ve yürütülen projeler hakkında bilgiler veren Elazığ TSO Meclis Başkan Vekili Veli Aksu, özellikle deprem ve pandemi sürecinde odanın almış olduğu aksiyonlar ile ilgili de bilgilendirmelerde bulundu.

“Şahsım ve Arkadaşlarım Adına Tüm Oda Yönetim Organlarını Kutluyorum”

Aksu’nun hem oda tarihi hem de yapılan çalışmalar hakkındaki geniş kapsamlı bilgilendirmesinin etkileyici olduğunu belirten İyi Parti Erzurum Milletvekili Naci Cinisli, Odanın hem üyeler hem de şehir adına çok değerli bir vizyon ortaya koyduğuna şahit olduklarını dile getirdi.  

Cinisli, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamıza bugün bizlere göstermiş oldukları bu yakın ilgiye ve sayın başkan vekilimize yapmış olduğu bilgilendirme dolayısıyla teşekkür ediyorum. Gerçekten yapılan çalışmalar ve oda tarihi etkileyici. Şehrin ekonomik kalkınma ve gelişmesi için alınmış olan tüm aksiyonlar birbirinden değerli çalışmalar içeriyor.

Deprem yaşamış bir ilin yeniden ekonomik olarak ayağa kalkması adına her bir başlık devletin tüm imkanları ile sahip çıkılması gereken hamleler içeriyor. Ben şahsım ve arkadaşlarım adına tüm oda yönetim organlarını kutluyorum.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yer alan bir siyasi parti olarak bu gözlem ve tespitlerimiz doğrultusunda her zaman sizlerin sesi olmaya ve talebinizin sonuna kadar arkasında duracağımızı bilmenizi istiyoruz. Tüm gayret ve girişimleriniz için teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz” dedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol